61

ЦСКА и Арда на четвъртфинал за Купата на България

ЦСКА и Арда се класираха за четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Червените надвиха с голяма доза късмет Славия с 1:0, а Арда се разправи безпроблемно с Литекс с 4:1.

Единственото попадение в мача на стадиона в столичния квартал Овча купел бе дело на Матиас Фаетон в 27-ата минута. И двата отбора имаха шансове за попадения, като през първата част след страховит удар от далечно разстояние на Майкъл Естрада, топката срещна напречната греда. През второто полувреме “белите” нацелиха гредата на два пъти след удари на Ерол Дост и Кристиян Стоянов.

На стадиона в Кърджали Арда безапелационно разгроми Литекс с 4:1. Големият герой за кърджалийци се оказа Тонислав Йорданов, който се отчете с хеттрик, а един гол добави Митев. За ловчанлии вкара Виктор Василев.