64

Чудото се отлага, Локо Сф - Ботев 2:0

Локомотив (София) удари Ботев (Пловдив) с 2:0 в мач от 4-ия кръг на Първа Лига. Така "жълто-черните" останаха единствения отбор без победа. Димитър Митков вкара в 50-ата минута. Илия Димитров удвои аванса на Локо в 84-ата.

Страхотен шут на Мертенс от 20-ина метра, Любенов спаси в корнер в 21-ата минута.

Попадение на Браими в 41-ата минута бе отменено след консултация с ВАР заради засада на Генев.

Орачев центрира отляво, Димитър Митков вкара за 1:0 с удар под гредата в 50-ата минута.

Резервата Илия Димитров изпревари Пунчец в малкия пеналт и удвои резултата в 84-ата минута.

Локомотив София - Ботев Пловдив 2:0

1:0 Димитър Митков 50, 2:0 Илия Димитров 84

Локо (Сф): 24. Александър Любенов, 33. Алан Диас, 89. Матеус Дуарте, 4. Мики Орачев, 21. Камен Хаджиев, 26. Красимир Милошев, 13. Селсо Рапосо, 8. Симеон Славчев, 70. Димо Бакалов, 45. Димитър Митков, 11. Франка;

Ботев (Пд): 13. Хидайет Ханкич, 4. Виктор Генев, 18. Самюел Супрайен, 44. Роберто Пунчец, 3. Па Конате, 22. Реда Рабей, 6. Дилан Мертенс, 17. Николай Минков, 15. Джеймс Ето’о, 10. Емануел Току, 7. Мохамед Брахими.