Черно море и Локомотив Пловдив с предпазливо 0:0 във Варна

Черно море и Локомотив Пловдив завършиха 0:0 мача си от първия пролетен кръг на efbet Лига. Мачът беше много затворен и положенията пред двамата вратари почти липсваха.

Пропуск на Иса в 11-ата минута намача. Родриго технично размина Цветанов отдясно и центрира остро в наказателното поле. Иса засече, но прати топката с глава покрай вратата.

В следващата атака за Локо Димитър Илиев пусна извеждащ пас зад отбраната за Салинас. Бразилецът овладя, но стреля слабо от добра позиция и Дюлгеров улови.

15 минута. Димов отправи слаб удар с глава след центриране от корнер, но топката бе блокирана от играч на гостите. Капитанът на Черно море поиска игра с ръка в наказателното поле, но Станислав Тодоров даде знак играта да продължи.

120 секунди по-късно възможност за Локомотив. Дюлгеров излезе към центъра, за да пресече извеждащо подаване към Салинас. Вратарят обаче не изчисти добре и топката попадна в Цветанов. Чико веднага потърси опразнената врата, но стреля в аут.

Край на полувремето! Липсват ударите към двете врати.

78 минута. Добра атана на Черно море завърши с неточен удар на Илиан Илиев.

Черно море - Локомотив Пловдив 0:0

ЧЕРНО МОРЕ: 25. Дюлгеров, 6. Попов, 27. Димов, 28. Дробаров, 2. Панов, 7. Абреу, 70. Велев, 10. Илиев, 23. Гарсия, 72. Родриго, 9. Иса

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): 71. Луков, 61. Алмейда, 25. Масоеро, 4. Гомис, 39. Умарбаев (76 Минчев), 34. Витанов, 7. Цветанов, 9. Карагарен (90 Руан), 16. Салинас (90 Николаев), 14. Илиев, 15. Илич