Чарлийз Терон фенка на Челси, Осама бин Ладен - на Арсенал
- 19:26, 21.10.2009
- 1337
- 0
Представете си, че имате възможност да подкрепите любимия си тим от Висшата лига и тъкмо мачът ще започне, една великолепна красавица скоква до вас и започва да крещи с пълно гърло: C'mon Chelsea (б.а. - Давай Челси). Първо, вие очевидно сте на "Стамфорд Бридж" и второ, има голям шанс това да е ослепителната Чарлийз Терoн.
Съвсем нормално и звездите са хора, така че и те като простосмъртните футболни фенове, също изпитват симпатии към различни отбори. Което ни наведе на мисълта да потърсим кои са най-известните и колоритни фенове на големите тимове от Висшата лига.
Оказа се, че няма да е никак случайно ако до вас на "Емирейтс" някой ден седне танцуващият с вълци Кевин Костнър или с повече късмет дори и принц Хари. Самата Кралица също е фенка на артилеристите и нищо чудно, но нея трудно ще срещнете по трибуните.
Ако пък се радвате на лош късмет може да се натъкнете на световния злодей номер едно - Осама бин Ладен, който не само кълне страстно американците, ами не прощава и на лондонския враг на Арсенал - Тотнъм.
Като стана дума за шпорите, на "Уайт Харт Лейн" също може да е доста интересно. Феновете на Тотнъм, но и на хубавата музика също, могат да се срещнат там с Фил Колинс. Ако пък решите да заведете жена си на мач, бъдете нащрек - британският секссимвол Джъд Лоу сигурно е наблизо.
Нека напуснем временно Лондон и да се изкачим на север до легендарния Ливърпул. Това е не само градът на Бийтълс, но и градът на супергероите, защото един срещу друг се изправят таен агент номер едно Джеймс Бонд срещу идолът на американските мускули Роки. Даниел Крийг, актуалният 007, никога не е крил, че е фен на Ливърпул. Заедно с него на "Анфийлд" обичат да идват още музикантите Елвис Костело, Мел С и рап иконата Д-р Дре. Силвестър Сталоун пък вдъхва кураж на Евертън, а музикалното оформление идва от сър Пол Маккартни.
Заговори ли се за местни дербита, няма как да пропуснем и това на Манчестър, където един срещу друг сили мерят поп идолите Ноел и Лиам Галахър срещу секси Пош Спайс - Виктория Бекъм. Братята са луди фенове на Сити, докато бившата мис Адамс няма никакъв избор - червените дяволи.
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни