Брестник сложи петица на Любимец за Купата

Брестник се класира за 1/16-финалите в турнира за Купата на страната с разгрома победа над Любимец с 5:0. С хеттрик за гостите се отличи Петър Атанасов, който е пред завръщане в родния Локомотив през зимата. Техничарят от Раковски дръпна своите напред с попадения в 19-ата и 42-ата минути. Ветеранът Иван Гемеджиев направи разликата класическа в 65-ата минута, а 240 секунди по-късно Атанасов вкара третия си гол. Крайният резултат оформи Стойчев в 75-ата минута.

Брестник: Личев, Илиев, Вл. Байрев (69 Ловков), Дишлиев, Байряков (46 Николов), Бенгюзов, Атанасов, Стойчев, Цеков (28 Кр. Георгиев), Гемеджиев, Д. Георгиев