Ботев се удави за 2:1 в 92-ата минута на Армията

ЦСКА-София удари Ботев (Пловдив) с 2:1 в мач от втория кръг на efbet Лига на стадион "Българска армия". Стефано Белтраме донесе успеха на домакините с гол от фаул в 92-ата минута. Станислав Работов наивно задържа Соу пред пеналта.

Тодор Неделев се контузи, но продължава играта.

Юнус Санкаре се възползва от  паника в защитата на Ботев и вкара за 1:0 в 23-ата минута.

Ботев има сериозни проблеми в защита. Почти всяка атака на червените предизвиква паника сред пловдивчани.

Играчите на Ботев днес ги няма на Армията. Слабо първо полувреме за тях.

Еспиноса изравни за Ботев с глава след центриране от корнер на Неделев в 60-ата минута.

ЦСКА-София - Ботев Пловдив 2:1

1:0 Юнус Санкаре 23, 1:1 Еспиноса 60, 2:1 Белтраме 90+2

ЦСКА-СОФИЯ: 1. Бусато, 19. Турицов, 28. Гълъбов, 26. Антов, 18. Мазику, 13. Санкхаре, 21. Юга, 7. Енрике, 20. Тиаго, 8. Кери, 22. Соу

БОТЕВ ПЛОВДИВ: 1. Георгиев, 11. Бандаловски, 25. Работов, 4. Генев, 26. Цикарски, 88. Шоколаров, 13. Еспиноза, 6. Педроса, 8. Неделев, 39. Вутов, 9. Илиев