Ботев посреща Маритимо за Лига Европа
- 16:43, 14.07.2017
- 18:00, 15.07.2017
- 1729
- 0
Канарите бяха непоставени в четвърта урна. От нея бяха определени 6 двойки. Другите вероятни съперници за Ботев бяха поставените Гент, Спарта Прага и Евертън, както и победителите от двойките Астра Румъния – Зире Азербайджан и Аполон Лимасол – Заря Балти.
Група 4
Поставени
1 Gent (BEL) coefficient 35.480
2 Sparta Praha (CZE) 48.135
3 Astra Giurgiu (ROU) or Zirë (AZE) 17.870
4 Everton (ENG) 29.192
5 Marítimo (POR) 14.866
6 Apollon Limassol (CYP) or Zaria Balti (MDA) 10.710
Непоставени
7 Irtysh Pavlodar (KAZ) or Crvena zvezda (SRB) 7.325
8 Olexandriya (UKR) 9.526
9 Altach (AUT) or Dinamo Brest (BLR) 6.570
10 Aberdeen (SCO) or Široki Brijeg (BIH) 6.785
11 Ružomberok (SVK) or Brann (NOR) 3.665
12 Beitar Jerusalem (ISR) or Botev Plovdiv (BUL) 5.875
ЖРЕБИЯТ ЗА 3-ТИ КРЪГ НА ЛИГА ЕВРОПА:
Group 1
PSV Eindhoven (NED) v Osijek (CRO) or Luzern (SUI)
Norrköping (SWE) or Trakai (LTU) v Shkëndija (MKD) or HJK Helsinki (FIN)
Krasnodar (RUS) v Slovan Bratislava (SVK) or Lyngby (DEN)
Sturm Graz (AUT) or Mladost Podgorica (MNE) v Fenerbahçe (TUR)
Panathinaikos (GRE) v Gabala (AZE) or Jagiellonia Białystok (POL)
Group 2
Shamrock Rovers (IRL) or Mladá Boleslav (CZE) v Kairat Almaty (KAZ) or Skënderbeu (ALB)
Austria Wien (AUT) v Progrès Niederkorn (LUX) or AEL Limassol (CYP)
Dinamo Zagreb (CRO) v Vaduz (LIE) or Odd (NOR)
Dinamo București (ROU) v Athletic Club (ESP)
Olimpik Donetsk (UKR) v PAOK (GRE)
Arka Gdynia (POL) v Ferencváros (HUN) or Midtjylland (DEN)
Group 3
Östersunds (SWE) or Galatasaray (TUR) v İnter Bakı (AZE) or Fola Esch (LUX)
Bordeaux (FRA) v Nõmme Kalju (EST) or Videoton (HUN)
Maccabi Tel-Aviv (ISR) or KR Reykjavík (ISL) v Panionios (GRE) or Gorica (SVN)
Valletta (MLT) or Utrecht (NED) v Haugesund (NOR) or Lech Poznań (POL)
CSU Craiova (ROU) v AC Milan (ITA)
Brøndby (DEN) or VPS Vaasa (FIN) v Hajduk Split (CRO) or Levski Sofia (BUL)
Group 4
Gent (BEL) v Altach (AUT) or Dinamo Brest (BLR)
Astra Giurgiu (ROU) or Zirë (AZE) v Olexandriya (UKR)
Everton (ENG) v Ružomberok (SVK) or Brann (NOR)
Aberdeen (SCO) or Široki Brijeg (BIH) v Apollon Limassol (CYP) or Zaria Balti (MDA)
Irtysh Pavlodar (KAZ) or Crvena zvezda (SRB) v Sparta Praha (CZE)
Beitar Jerusalem (ISR) or Botev Plovdiv (BUL) v Marítimo (POR)
Group 5
Zenit (RUS) v Trenčín (SVK) or Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
Marseille (FRA) v Oostende (BEL)
Freiburg (GER) v Valur Reykjavík (ISL) or Domžale (SVN)
Cork City (IRL) or AEK Larnaca (CYP) v Rabotnicki (MKD) or Dinamo Minsk (BLR)
Željeznicar (BIH) or AIK (SWE) v Braga (POR)
Liepāja (LVA) or Sūduva (LTU) v Sion (SUI)
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни