64

Ботев II вкара осем гола на "туристи" от Карнобат

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) разби  Карнобат с 8:0 в мач от 25 кръг на Трета лига, Югоизточна група.

"Жълто-черните" мпадоци отбелязаха шест попадения през първото полувреме - с хеттрик се отличи Димитър Диклиев, а по едно попадение добавиха Иво Казаков, Йордан Айвазов и Велиян Видолов.

През вторите 45 минути нови две попадения чрез Даниел Коков и 4-ти гол на Димитър Диклиев.

Резултати: Куклен - Карлово 2:2, Марково - Загорец 0:2, Несебър - Локо II 2:1, Созопол - Секирово 3:1, Ямбол - Съединение 4:1, Родопа - Розова долина 2:0, Саяна - Димитровград и Спартак - Асеновец играят утре.