Бивш халф на Ботев(Вр) посече Левски(Паталеница)

С гол на бившият полузащитник на Ботев(Враца) и Чавдар(Етрополе) - Николай Николов, Балкан(Варвара) победи с 1:0 Левски(Паталеница) в дербито на 6-тия кръг от Пазарджишката "А" РФГ. Срещата се игра тази вечер на стадион "Балкан" във Варвара, а след нея с пълен актив в групата останата само два тима - домакините от Варвара и Чико-Бунара, които делят лидерската позиция с актив от по 18 точки.

Близо 300 зрители се стекоха в празничния следобед на стадион "Балкан", а 22-мата футболисти им гарантираха множество емоции.

Домакините взеха 3-те точки от мача след късна драма. В 88-та минута Балкан получи право да изпълни дузпа, но Зари Гулчаки не сполучи от 11-тия метър.

Срещата отиваше към реми, когато в последната минута от редовното време Николай Николов посече гостите с победен гола за крайното 1:0.

В последните 20 минути от двубоя Левски игра и с човек по-малко, след като за 2 жълти картона от терена бе изгонен човекът-оркестър на този тим Стоил Фърцов.