Без половин дузина титуляри Марица завърши 1:1 в Куклен

Марица завърши наравно 1:1 срещу Атлетик (Куклен) в третата си контрола от зимната подготовка. Двубоят се игра в събота по обяд на стадиона в Куклен при слънчево, но доста хладно време.

По различни причини в контролата участие не взеха Мирослав Георгиев, Димитър Мичков, Джунейт Узунов, Христо Янчев, Айкут Янъков и Александър Праматаров. Марица излезе напред в резултата в 37-та минута. Георги Георгиев излезе очи в очи срещу вратаря на домакините и отбеляза с красив прехвърлящ удар. В средата на втората част тимът от Куклен изравни, а резултатът се запази до края на приятелската среща.

Следващата контрола на Марица е на 29 януари срещу юношите на “Локомотив” до 19 години, които се състезават в Елитната юношеска група.

За “Марица” играха:  Вратари: Илия Николов, Горан Гръблев, Красимир Кръстев (юноша). Полеви играчи: Йордан Пейчинов, Димитър Аврамов, Георги Иванов (юноша), Денис Палков, Стоян Пидев, Борислав Дончев (юноша), Костадин Дяков, Даниел Спасов, Милен Танчев, Мартин Анастасов, Иван Мицев, Тодор Тимонов, Георги Георгиев, Олджай Алиев

Юношите на Марица също играха контрола днес. Старшата и младша възраст на маричани завършиха наравно 2:2 в спаринг, игран по обяд на стадион “Марица”.