Байерн разгроми Барса на Камп Ноу, всички резултати от Шампионската лига

Четири дузпи и червен картон при хикс между Севиля и Ред Бул Залцбург ВИДЕО

Байерн Мюнхен разгроми Барселона с 3:0 насред "Камп Ноу". Баварците тотално доминираха в срещата и не оставиха никакви шансове на футболистите на Роналд Куман. Два гола за германския шампион реализира Роберт Левандовски, а един добави Томас Мюлер. Това бе попадение №217 за германския национал с екипа на Байерн, като по този начин той изравни легендата и бивш изпълнителен директор на клуба - Карл-Хайнц Румениге.

Йънг Бойс шокира с 2:1 Манчестър Юнайтед в първия мач от група F на Шампионската лига. Шампионът на Швейцария стигна до пълния обрат в резултата, след като Кристиано Роналдо се разписа през първата част. „Червените дяволи“ обаче останаха с човек по-малко след червен картон за Аарън Уан-Бисака, а в герой за домакините се превърна Жордан Сибачо. Националът на САЩ вкара победния гол дълбоко в добавеното време. Преди него Никълас Нгамалеу възстанови равенството.

Севиля и Ред Бул Залцбург завършиха при резултат 1:1 в мач от груповата фаза на Шампионска лига. Двубоят бе изключително динамичен, като ще се запомни четири дузпи и един червен картон. Гостите от Австрия получиха право да изпълният три наказателни удара, но успяха да реализират само един. Точен бе Лука Сучич. Андалусийците също се разписаха от дузпа, като попадението вкара Иван Ракитич. В началото на второто полувреме пък Севиля остана с човек по-малко, след като Юсеф Ен Несири бе изгонен за втори жълт картон.