64

Айнтрахт спря победната серия на Барселона ВИДЕО

Айнтрахт (Франкфурт) и Барселона завършиха 1:1 в първи двубой от 1/4-финалите в турнира Лига Европа. В 48-ата минута Кнауф откри резултата в полза на домакините. Барса изравни с гол на Феран Торес в 66-ата минута. От 78-ата минута домакините заиграха с човек по-малко, след като Тута получи втори жълт картон.

Бодьо/Глимт победи Рома с 2:1 у дома в първи 1/4-финален двубой между двата тима в турнира Лига на конференциите.

Италианският тим поведе в резултата, след като в 43-ата минута Мхитарян намери добре Пелегрини и той се разписа.

През втората част домакините обърнаха нещата в своя полза. Първо в 56-ата минута Салтнес изравни, а Ветлесен минута преди края на мача донесе и успеха.

В друг мач от турнира Марсилия победи ПАОК с 2:1, а Лестър и ПСВ Айндховен не намериха път към вратите, завършвайки 0:0.

Брага победи у дома с минималното 1:0 Рейнджърс. Победното попадение дойде в 40-ата минута, а негов автор стана Абел Руиз.

Уест Хям съумя да завърши 1:1 у дома срещу френския Лион на същата фаза в турнира. Кресуел остави "чуковете" в намален състав в края на първото полувреме.

Независимо от това Боуен даде аванс на лондончани в 52-ата минута, но в 66-ата Ндомбеле възстанови равенството.

Така двата тима трябва да определят крайния победител на реванша след седмица.