Атлетико на финал след драма с късен обрат срещу Барса ВИДЕО

Атлетико Мадрид се класира на финала за Суперкупата на Испания след победа с 3:2 над Барселона в 1/2-финален дуел, игран в Джеда, Саудитска Арабия. След нулево първо полувреме последва истинска буря след почивката. В 46-ата минута Коке откри, а Лионел Меси (51) и Антоан Гризман (63) направиха обрат. След намеса на ВАР две попадения на каталунците бяха отменени - едното заради игра с ръка на Меси, а второто - заради засада. Алваро Мората (81 - дузпа) и Анхел Корея (87) направиха луд края на мача. Така Атлетико ще срещне Реал Мадрид в неделя вечер в спор за Суперкупата на Испания.