64

Анемичен Ботев инкасира четворка от ЦСКА за ЧРД на Зингаревич

ЦСКА-София разби Ботев (Пловдив) с 4:0 в мач от 25-ия кръг на efbet Лига на стадион "Васил Левски". Каранга се от пуши за червените сдва гола.

ЦСКА-София поведе в резултата чрез Линдсет в 22-ата минута. Норвежкият халф направи добавка след удар на Вион и избиване на Игонен.

Три поредни спасявания на Игонен в рамките на 5 минути.

Каранга удвои аванса на домакините в 34-ата минута, засичайки с глава центриране от корнер.

Попадение на Уме в 36-ата минута е отменено от Ивайло Стоянов заради нарушение на нападателя на Ботев.

Поредно заспиване на защитата на Ботев и Каранга с глава прави 3:0 в 42-ата минута.

Смразяваща грешка на Карабельов и Фаетон необезпокояван вкара за 4:0 в 65-ата минута.

Секунди по-късно Уме пропусна да вкара почетен гол.

Пропуск на Брахими в 87-ата минута. Сам срещу Бусато би във вратаря.

ЦСКА-София - Ботев 4:0

1:0 Линдсет 22, 2:0 Каранга 34, 3:0 Каранга 42, 4:0 Фаетон 65

ЦСКА-СОФИЯ: 1. Бусато, 19. Турицов, 6. Петров, 22. Махмутович, 15. Вион, 21. Юга, 10. Линдсет, 26. Кареасо, 11. Фаетон, 9. Каранга, 7. Скаршем

БОТЕВ (ПЛОВДИВ): 32. Игонен, 10. Попов, 15. Етоо, 17. Минков, 18. Папазов, 20. Перера, 28. Карабельов, 31. Емануел, 42. Видев, 79. Чернев, 93. Николов