Акрапович: Бихме заслужено, тук няма расизъм

Треньорът на пловдивския Локомотив Бруно Акрапович очаквано бе доволен от успеха на тима си срещу ЦСКА с 1:0.

"През първото полувреме играхме много добре. Контролирахме играта. Имахме хубави акции и резултатът можеше да е още по-добър.

През второто полувреме на терена се появиха много качествени футболисти за съперника и не беше толкова лесно.

Закономерен успех и заслужени три точки.

ЦСКА е силен отбор и ако им оставиш поле за изява, ще страдаш. Опитвахме се да не го правим и да контролираме съперника.

Комплименти за защитата и за вратаря ни. Щастлив съм, че играхме по този начин срещу такъв опонент.

Искам да подчертая нещо - в България няма расизъм! Имам всякакви футболисти, от всякакви националности. Мога да кажа, че всички са толерантни. Не може заради група хора да страдат всички".