1:1! Брацигово и Чико поделиха точките

Без победител – 1:1 завърши очакваното с голям интерес регионално дерби между тимовете на Брацигово и Чико-Бунара.

Срещата беше от отложения 11-ти кръг в 4-та пазарджишка лига.

За кефа на близо 300 зрители двата тима направиха за пореден път емоционален и интригуващ мач на стадион „Хр. Гюлеметов-Бонбона” в общинския център.

Домакините първи откриха резултата след попадение на Димитър Стоянов – Кежмана в 21-та минута.

Бившият нападател на Хебър и Балкан(Варвара) се отчете и с греда през втората част.

Бяжани отвърнаха с изравнителен гол на Мартин Дечев след почивката. Той се разписа в 71-та минута от фаул.

Така бе фиксиран и крайният резултат, който доведе до първи 2 загубени точки от страна на Чико-Бунара.

Гостите обаче ще зимуват на 4 пункта пред своите преследвачи от Брацигово.

Двата тима остават непобедени до момента.