Злато и сребро за Кодокан

4 медала спечелиха джудистите на Кодокан от проведеното в Сливен републиканско първенство за деца. Равносметката за пазарджиклии е 2 първи, 1 второ, 1 трето и 2 пети места в класирането.

Със златото се окичиха Денислав Медаров в кат. 34 кг. и Цветомир Вълков в кат. 46 кг. Сребърен медал спечели Александър Златанов в кат. 27 кг., а бронз – Николай Златанов – кат. 30 кг.

Втората група на СК „Кодокан“ с треньор Виден Василев се завърна от Габрово със злато на седмокласника от Спортното училище Красимир Костурков – кат. 60 кг. и Красимир Кендеров – кат. 52 кг.

Второ място и сребърни медали спечелиха Ангел Славков - кат. +66 кг., който е ученик в девети клас на Спортното училище, и Радина Сербезова – кат. до 63 кг., ученичка в осми клас.