Всички световни квалификации
- 09:18, 11.09.2013
- 09:37, 11.09.2013
- 708
- 0
ЗОНА ЕВРОПА
ГРУПА "А"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
21:30 часа Македония - Шотландия 1:2
21:45 часа Уелс - Сърбия 0:3
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Белгия | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 2 | 22 |
2.Хърватия | 8 | 5 | 2 | 1 | 11 | 5 | 17 |
3.Сърбия | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 10 | 11 |
4.Македония | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 | 10 | 7 |
5.Шотландия | 9 | 2 | 2 | 5 | 6 | 12 | 8 |
6.Уелс | 8 | 2 | 0 | 6 | 7 | 19 | 6 |
Досегашни мачове: Хърватия - Македония 1:0, Уелс - Белгия 0:2 (7 септември 2012 г.), Шотландия - Сърбия 0:0 (8 септември 2012 г.), Шотландия - Македония 1:1, Сърбия - Уелс 6:1, Белгия - Хърватия 1:1 (11 септември 2012 г.), Сърбия - Белгия 0:3, Македония - Хърватия 1:2, Уелс - Шотландия 2:1(12 октомври 2012 г.), Хърватия - Уелс 2:0, Македония - Сърбия 1:0, Белгия - Шотландия 2:0 (16 октомври 2012 г.), Хърватия - Сърбия 2:0, Македония - Белгия 0:2, Шотландия - Уелс 1:2 (22 март 2013 г.), Сърбия - Шотландия 2:0, Уелс - Хърватия 1:2, Белгия - Македония 1:0 (26 март 2013 г.), Хърватия - Шотландия 0:1, Белгия - Сърбия 2:1 (7 юни 2013 г.), Македония - Уелс 2:1, Сърбия - Хърватия 1:1, Шотландия - Белгия 0:2 (6 септември 2013 г.),
ГРУПА "В"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
19:00 часа Армения - Дания 0:1
21:00 часа Малта - България 1:2
21:45 часа Италия - Чехия 2:1
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З |
ГР
| Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Италия | 8 | 6 | 2 | 0 | 15 | 5 | 20 |
2.България | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 | 6 | 13 |
3.Дания | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 10 | 12 |
4.Чехия | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 8 | 9 |
5.Армения | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 10 | 9 |
6.Малта | 8 | 1 | 0 | 7 | 4 | 17 | 3 |
ГРУПА "С"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
19:00 часа Казахстан - Швеция 0:1
21:45 часа Фарьорски острови - Германия 0:3
21:45 часа Австрия - Ейре 1:0
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Германия | 8 | 7 | 1 | 0 | 28 | 7 | 22 |
2.Швеция | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 8 | 17 |
3.Австрия | 8 | 4 | 2 | 2 | 16 | 8 | 14 |
4.Ейре | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 11 |
5.Казахстан | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 17 | 4 |
6.Фарьорски о-ви | 8 | 0 | 0 | 8 | 3 | 25 | 0 |
Досегашни мачове: Казахстан - Ирландия 1:2, Германия - Фарьорски о-ви 3:0 (7 септември 2012 г.), Швеция - Казахстан 2:0, Австрия - Германия 1:2 (11 септември 2012 г.), Казахстан - Австрия 0:0, Фарьорски острови - Швеция 1:2, Ейре - Германия 1:6 (12 октомври 2012 г.), Фарьорски острови - Ейре 1:4, Австрия - Казахстан 4:0, Германия - Швеция 4:4 (16 октомври 2012 г.), Казахстан - Германия 0:3, Австрия - Фарьорски острови 6:0, Швеция - Ейре 0:0 (22 март 2013 г.), Германия - Казахстан 4:1, Ейре - Австрия 2:2 (26 март 2013 г.), Ейре - Фарьорски острови 3:0, Австрия - Швеция 2:1 (7 юни 2013 г.), Швеция - Фарьорски острови 2:0 (11 юни 2013 г.), Казахстан - Фарьорски острови 2:1, Ейре - Швеция 1:2, Германия - Австрия 3:0 (6 септември 2013 г.),
ГРУПА "D"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
21:00 часа Румъния - Турция 0:2
21:30 часа Унгария - Естония 5:1
21:30 часа Андора - Холандия 0:2
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Холандия | 8 | 7 | 1 | 0 | 24 | 4 | 22 |
2.Унгария | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 | 12 | 14 |
3.Турция | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 7 | 13 |
4.Румъния | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 12 | 13 |
5.Естония | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 | 16 | 7 |
6.Андора | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 | 0 |
Досегашни мачове: Естония - Румъния 0:2, Андора - Унгария 0:5, Холандия - Турция 2:0 (7 септември 2012 г.), Румъния - Андора 4:0, Унгария - Холандия 1:4, Турция - Естония 3:0 (11 септември 2012 г.), Турция - Румъния 0:1, Естония - Унгария 0:1, Холандия - Андора 3:0 (12 октомври 2012 г.), Андора - Естония 0:1, Румъния - Холандия 1:4, Унгария - Турция 3:1 (16 октомври 2012 г.), Андора - Турция 0:2, Холандия - Естония 3:0, Унгария - Румъния 2:2 (22 март 2013 г.), Естония - Андора 2:0, Турция - Унгария1:1, Холандия - Румъния 4:0 (26 март 2013 г.), Румъния - Унгария 3:0, Турция - Андора5:0, Естония - Холандия 2:2 (6 септември 2014 г.),
ГРУПА "Е"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
20:00 часа Норвегия - Швейцария 0:2
21:30 часа Кипър - Словения 0:2
22:00 часа Исландия - Албания 2:1
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Швейцария | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 5 | 18 |
2.Исландия | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 14 | 13 |
3.Словения | 8 | 4 | 0 | 4 | 11 | 10 | 12 |
4.Норвегия | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 11 |
5.Албания | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 9 | 10 |
6.Кипър | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 13 | 4 |
Досегашни мачове: Албания - Кипър 3:1, Словения - Швейцария 0:2, Исландия - Норвегия 2:0 (7 септември 2012 г.), Норвегия - Словения 2:1, Кипър - Исландия 1:0, Швейцария - Албания 2:0 (11 септември 2012 г.), Албания - Исландия 1:2, Швейцария - Норвегия 1:1, Словения - Кипър 2:1 (12 октомври 2012 г.), Кипър - Норвегия 1:3, Исландия - Швейцария 0:2, Албания - Словения 1:0 (16 октомври 2012 г.), Словения - Исландия 1:2, Норвегия - Албания 0:1 (22 март 2013 г.), Кипър - Швейцария 0:0 (23 март 2013 г.), Албания - Норвегия 1:1, Исландия - Словения 2:4 (7 юни 2013 г.), Швейцария - Кипър 1:0 (8 юни 2013), Норвегия - Кипър 2:0, Швейцария - Исландия 4:4, Словения - Албания 1:0 (6 септември 2013 г.),
ГРУПА "F"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
18:00 часа Русия - Израел 3:1
21:15 часа Люксембург - Северна Ирландия 3:2
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Русия | 8 | 6 | 0 | 2 | 15 | 4 | 18 |
2.Португалия | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | 17 |
3.Израел | 8 | 3 | 3 | 2 | 17 | 12 | 12 |
4.Сев.Ирландия | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | 14 | 6 |
5.Люксембург | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 19 | 6 |
6.Азербайджан | 8 | 0 | 5 | 3 | 4 | 10 | 5 |
Досегашни мачове: Русия - Северна Ирландия 2:0, Азербайджан - Израел 1:1, Люксембург - Португалия 1:2 (7 септември 2012 г.), Северна Ирландия - Люксембург 1:1, Израел - Русия 0:4, Португалия - Азербайджан 3:0 (11 септември 2012 г.), Русия - Португалия 1:0, Люксембург - Израел 0:6 (12 октомври 2012 г.), Русия - Азербайджан 1:0, Израел - Люксембург 3:0, Португалия - Северна Ирландия 1:1 (16 октомври 2012 г.); Северна Ирландия - Азербайджан 1:1 (14 ноември 2012 г.), Израел - Португалия 3:3, Люксембург - Азербайджан 0:0 (22 март 2013 г.), Северна Ирландия - Русия - отложен (23 март 2013 г.), Азербайджан - Португалия 0:2, Северна Ирландия - Израел 0:2 (26 март 2013 г.), Азербайджан - Люксембург 1:1, Португалия - Русия 1:0 (7 юни 2013 г.), Северна Ирландия - Русия 0:1 (14 август 2013 г.), Русия - Люксембург 4:1, Северна Ирландия - Португалия 2:4, (6 септември 2013 г.), Израел - Азербайджан 1:1 (7 септември 2013 г.),
ГРУПА "G"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
18:30 часа Литва - Лихтенщайн 2:0
21:15 часа Словакия - Босна и Херцеговина 1:2
21:45 часа Гърция - Латвия 1:0
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Босна и Херц. | 8 | 6 | 1 | 1 | 25 | 5 | 19 |
2.Гърция | 8 | 6 | 1 | 1 | 9 | 4 | 19 |
3.Словакия | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 12 |
4.Литва | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 10 | 8 |
5.Латвия | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 16 | 7 |
6.Лихтенщайн | 8 | 0 | 2 | 6 | 3 | 18 | 2 |
Досегашни мачове: Лихтенщайн - Босна и Херцеговина 1:8, Литва - Словакия 1:1, Латвия - Гърция 1:2 (7 септември 2012 г.), Босна и Херцеговина - Латвия 4:1, Словакия - Лихтенщайн 2:0, Гърция - Литва 2:0 (11 септември 2012 г.), Лихтенщайн - Литва 0:2, Словакия - Латвия 2:1, Гърция - Босна и Херцеговина 0:0 (12 октомври 2012 г.), Латвия - Лихтенщайн 2:0, Босна и Херцеговина - Литва 3:0, Словакия - Гърция 0:1 (16 октомври 2012 г.), Лихтенщайн - Латвия 1:1, Словакия - Литва 1:1, Босна и Херцеговина - Гърция 3:1
(22 март 2013 г.), Латвия - Босна и Херцеговина 0:5, Лихтенщайн - Словакия 1:1, Литва - Гърция 0:1(7 юни 2013 г.), Латвия - Литва 2:1, Босна и Херцеговина - Словакия0:1, Лихтенщайн - Гърция 0:1 (6 септември 2013 г.)
ГРУПА "Н"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
21:45 часа Сан Марино - Полша 1:5
21:45 часа Украйна - Англия 0:0
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Англия | 8 | 4 | 4 | 0 | 25 | 3 | 16 |
2.Украйна | 8 | 4 | 3 | 1 | 19 | 4 | 15 |
3.Черна гора | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 8 | 15 |
4.Полша | 8 | 3 | 4 | 1 | 18 | 9 | 13 |
5.Молдова | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 16 | 5 |
6.Сан Марино | 8 | 0 | 0 | 8 | 1 | 43 | 0 |
Досегашни мачове: Черна гора - Полша 2:2, Молдова - Англия 0:5 (7 септември 2012 г.), Англия - Украйна 1:1, Сан Марино - Черна гора 0:6, Полша - Молдова 2:0 (11 септември 2012 г.), Молдова - Украйна 0:0, Англия - Сан Марино 5:0 (12 октомври 2012 г.), Украйна - Черна гора 0:1, Сан Марино - Молдова 0:2 (16 октомври 2012 г.), Полша - Англия 1:1 (17 октомври 2012 г.); Черна гора - Сан Марино 3:0 (14 ноември 2012 г.), Молдова - Черна гора 0:1, Полша - Украйна 1:3, Сан Марино - Англия 0:8 (22 март 2013 г.), Украйна - Молдова 2:1, Полша - Сан Марино 5:0, Черна гора - Англия 1:1 (26 март 2013 г.), Молдова - Полша 1:1, Черна гора - Украйна 0:4 (7 юни 2013 г.), Украйна - Сан Марино 9:0, Полша - Черна гора 1:1, Англия - Молдова 4:0 (6 септември 2013 г.),
ГРУПА "I"
Мачовете на 10 септември 2013 г.
20:00 часа Грузия - Финландия 0:1
22:00 часа Беларус - Франция 2:4
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Испания | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 2 | 14 |
2.Франция | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 6 | 14 |
3.Финландия | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | 6 | 9 |
4.Грузия | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | 8 | 5 |
4.Беларус | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 14 | 3 |
Досегашни мачове: Грузия - Беларус 1:0, Финландия - Франция 0:1 (7 септември 2012 г.),
Франция - Беларус 3:1, Грузия - Испания 0:1 (11 септември 2012 г.), Финландия - Грузия 1:1, Беларус - Испания 0:4 (12 октомври 2012 г.), Беларус - Грузия 2:0, Испания - Франция 1:1 (16 октомври 2012 г.), Испания - Финландия 1:1, Франция - Грузия 3:1 (22 март 2013 г.), Франция - Испания 0:1 (26 март 2013 г.), Финландия - Беларус 1:0 (7 юни 2013 г.), Беларус - Финландия 1:1 (11 юни 2013 г.), Грузия - Франция 0:0, Финландия - Испания 0:2 (6 септември 2013 г.)
ЗОНА ЮЖНА АМЕРИКА
10 септември 2013 г.
Боливия - Еквадор 1:1
11 септември 2013 г.
Уругвай - Колумбия 2:0
Венецуела - Перу 3:2
Парагвай - Аржентина 2:5
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Аржентина | 14 | 8 | 5 | 1 | 30 | 11 | 29 |
2.Колумбия | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 | 9 | 26 |
3.Чили | 14 | 8 | 0 | 6 | 24 | 21 | 24 |
4.Еквадор | 14 | 6 | 4 | 4 | 18 | 14 | 22 |
5.Уругвай | 14 | 6 | 4 | 4 | 22 | 22 | 22 |
6.Венецуела | 15 | 5 | 4 | 6 | 13 | 19 | 19 |
7.Перу | 14 | 4 | 2 | 8 | 15 | 22 | 14 |
8.Боливия | 15 | 2 | 5 | 8 | 16 | 29 | 11 |
9.Парагвай | 14 | 3 | 2 | 9 | 15 | 28 | 11 |
*Заб.: Бразилия е домакин на Световното първенство през 2014 година и не играе квалификации.
Досегашни мачове: Уругвай - Боливия 4:2(7 октомври 2011 г.), Еквадор - Венецуела 2:0, Аржентина - Чили 4:1, Перу - Парагвай 2:0 (8 октомври 2011 г.), Боливия - Колумбия 1:2 (11 октомври 2011 г.), Чили - Перу 4:2, Парагвай - Уругвай 1:1, Венецуела - Аржентина 1:0 (12 октомври 2011 г.), Аржентина - Боливия 1:1 (11 ноември 2011 г.), Уругвай - Чили 4:0, Колумбия - Венецуела 1:1, Парагвай - Еквадор 2:1 (12 ноември 2011 г.), Еквадор - Перу 2:0, Колумбия - Аржентина 1:2 (15 ноември 2011 г.), Чили - Парагвай 2:0, Венецуела - Боливия 1:0 (16 ноември 2011 г.), Уругвай - Венецуела 1:1, Боливия - Чили 0:2 (2 юни 2012 г.), Аржентина - Еквадор 4:0 (3 юни 2012 г.), Перу - Колумбия 0:1 (4 юни 2012 г.), Боливия - Парагвай 3:1 (9 юни 2012 г.), Венецуела - Чили 0:2, Уругвай - Перу (10 юни 2012 г.), Еквадор - Колумбия 1:0 (11 юни 2012 г.), Колумбия - Уругвай 4:0, Еквадор - Боливия 1:0, Аржентина - Парагвай 3:1, Перу - Венецуела 2:1, Чили - Колумбия 1:3, Уругвай - Еквадор 1:1, Парагвай - Венецуела 0:2, Перу - Аржентина 1:1 (11 септември 2012 г.), Боливия - Перу 1:1, Колумбия - Парагвай 2:0, Еквадор - Чили 3:1, Аржентина - Уругвай 3:0 (12 октомври 2012 г.), Боливия - Уругвай 4:1 (16 октомври 2012 г.), Парагвай - Перу 1:0, Венецуела - Еквадор 1:1, Чили - Аржентина 1:2 (17 октомври 2012 г.), Колумбия - Боливия 5:0 (22 март 2013 г.), Уругвай - Парагвай 1:1, Аржентина - Венецуела 3:0, Перу - Чили 1:0 (23 март 2013 г.), Боливия - Аржентина 1:1, Еквадор - Парагвай 4:1 (26 март), Чили - Уругвай 2:0, Венецуела - Колумбия 1:0 (27 март 2013 г.), 23:00 часа, Боливия - Венецуела 1:1 (7 юни 2013 г.), Аржентина - Колумбия 0:0, Парагвай - Чили 1:2, Перу - Еквадор 1:0 (8 юни 2013 г.), Боливия - Венецуела 1:1 (7 юни 2013 г.), Аржентина - Колумбия 0:0, Парагвай - Чили 1:2, Перу - Еквадор 1:0 (8 юни 2013 г.), Колумбия - Перу 2:0 (11 юни 2013 г.), Еквадор - Аржентина 1:1, Венецуела - Уругвай 0:1, Чили - Боливия 3:1 (12 юни 2013 г.), Колумбия - Еквадор 1:0 (6 септември 2013 г.), Парагвай - Боливия 4:0, Чили - Венецуела 3:0, Перу - Уругвай 1:2 (7 септември 2013 г.)
ЗОНА АЗИЯ
ПЛЕЙОФ
Мачът на 6 септември 2013 г.
Йордания - Узбекистан 1:1
Мачът на 10 септември 2013 г.
17:00 часа Узбекистан - Йордания 9:10 след дузпи (1:1 в ред. вр. и след прод.)
Заб.: Йордания ще играе бараж с петия от Зона Южна Америка.
ГРУПА "А"
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ГРУПА "А"
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Иран | 8 | 5 | 1 | 2 | 8 | 2 | 16 |
2.Южна Корея | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 7 | 14 |
3.Узбекистан | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 6 | 14 |
4.Катар | 8 | 2 | 1 | 5 | 5 | 13 | 7 |
5.Ливан | 8 | 1 | 2 | 5 | 3 | 12 | 5 |
Досегашни мачове: Узбекистан - Иран 0:1, Ливан - Катар 0:1 (3 юни 2012 г.), Ливан - Узбекистан 1:1, Катар - Южна Корея 1:4 (8 юни 2012 г.), Южна Корея - Ливан 3:0, Иран - Катар 0:0 (12 юни 2012 г.), Ливан - Иран 1:0, Узбекистан - Южна Корея 2:2, Йордания - Австралия 2:1, Япония - Ирак 1:0 (11 септември 2012 г.), Катар - Узбекистан 0:1, Иран - Южна Корея 1:0 (16 октомври 2012 г.); Катар - Ливан 1:0, Иран - Узбекистан 0:1 (14 ноември 2012 г.); Южна Корея - Катар 2:1, Узбекистан - Ливан 1:0 (26 март 2013 г.), Катар - Иран 0:1, Ливан - Южна Корея 1:1 (4 юни 2013 г.), Южна Корея - Узбекистан 1:0, Иран - Ливан 4:0 (11 юни 2013 г.), Узбекистан - Катар 5:1, Южна Корея - Иран 0:1 (18 юни 2013 г.)
Заб.: С оранжево са отбелязани отборите, които се класират директно за Мондиал 2014, а в жълто е отборът, който ще играе баражи.
ГРУПА "В"
КЛАСИРАНЕ ГРУПА "В"
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Япония | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 5 | 17 |
2.Австралия | 8 | 3 | 4 | 1 | 14 | 7 | 12 |
3.Йордания | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 16 | 9 |
4.Оман | 8 | 2 | 3 | 3 | 7 | 10 | 7 |
5.Ирак | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 8 | 5 |
Досегашни мачове: Япония - Оман 3:0, Йордания - Ирак 1:1 (3 юни 2012 г.), Япония - Йордания 6:0, Оман - Австралия 0:0 (8 юни 2012 г.), Австралия - Япония 1:1, Ирак - Оман 1:1 (12 юни 2012 г.), Япония - Ирак 1:0, Йордания - Австралия 2:1 (11 септември 2012 г.), Оман - Йордания 2:1, Ирак - Австралия 1:2 (16 октомври 2012 г.); Оман - Япония 1:2, Ирак - Йордания 1:0 (14 ноември 2012 г.); Австралия - Оман 2:2, Йордания - Япония 2:1 (26 март 2013 г.), Япония - Австралия 1:1, Оман - Ирак 1:0 (4 юни 2013 г.), Австралия - Йордания 4:0, Ирак - Япония 0:1 (11 юни 2013 г.), Австралия - Ирак 1:0, Йордания - Оман 1:0 (18 юни 2013 г.)
Заб.: С оранжево са отбелязани отборите, които се класират директно за Мондиал 2014, а в жълто е отборът, който ще играе баражи.
ЗОНА КОНКАКАФ - СЕВЕРНА АМЕРИКА И КАРИБИ
ФИНАЛЕН КРЪГ
Мачовете на 11 септември 2013 г.
03:00 часа Ямайка - Коста Рика
03:06 часа САЩ - Мексико
04:00 часа Хондурас - Панама
КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки |
---|---|---|---|---|---|---|
1.Коста Рика | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:4 | 14 |
2.САЩ | 7 | 4 | 1 | 2 | 8:6 | 13 |
3.Хондурас | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:8 | 10 |
4.Мексико | 7 | 1 | 5 | 1 | 4:4 | 8 |
5.Панама | 7 | 1 | 4 | 2 | 5:7 | 7 |
6.Ямайка | 7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | 3 |
*Заб.: Първите три отбора се класират на Световното първенство, четвъртият играе плейоф срещу тим от Зона Океания.
Досегашни мачове: Хондурас - САЩ 2:1 (6 февруари 2013 г.); Панама - Коста Рика 2:2, Мексико - Ямайка 0:0 (7 февруари 2013 г.), Хондурас - Мексико 2:2 (22 март 2013 г.), Ямайка - Панама 1:1, САЩ - Коста Рика 1:0 (23 март 2013 г.), Коста Рика - Ямайка 2:0, Панама - Хондурас 2:0, Мексико - САЩ 0:0 (27 март 2013 г.), Ямайка - Мексико 0:1 (5 юни 2013 г.), Ямайка - САЩ 1:2, Панама - Мексико 0:0, Коста Рика - Хондурас 1:0 (8 юни 2013 г.), Мексико - Коста Рика 0:0, Хондурас - Ямайка 2:0, САЩ - Панама 2:0 (12 юни 2013 г.), САЩ - Хондурас 1:0, Коста Рика - Панама 2:0 (19 юни 2013 г.), Мексико - Хондурас 1:2, Панама - Ямайка 0:0, Коста Рика - САЩ 3:1 (7 септември 2013 г.)
ТРЕТИ КРЪГ В ЗОНА СЕВЕРНА АМЕРИКА И КАРИБИ
ГРУПА "А"
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.САЩ | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | 13 |
2.Ямайка | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | 10 |
3.Гватемала | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 10 |
4.Антигуа и Барбуда | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 13 | 1 |
Досегашни мачове: САЩ - Антигуа и Барбуда 3:1, Ямайка - Гватемала 2:1 (9 юни 2012 г.), Антигуа и Барбуда - Ямайка 0:0, Гватемала - САЩ 1:1 (13 юни 2012 г.), Ямайка - САЩ 2:1, Гватемала - Антигуа и Барбуда 3:1 (8 септември 2012 г.), Антигуа и Барбуда - Гватемала 0:1, САЩ - Ямайка 1:0 (11 септември), Антигуа и Барбуда - САЩ 1:2, Гватемала - Ямайка 2:1 (13 октомври 2012 г.), Ямайка - Ангигуа и Барбуда 4:1, САЩ - Гватемала 3:1 (17 октомври 2013 г.)
ГРУПА "В"
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Мексико | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | 18 |
2.Коста Рика | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 5 | 10 |
3.Салвадор | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 11 | 5 |
4.Гвиана | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 24 | 1 |
Досегашни мачове: Мексико - Гвиана 3:1, Коста Рика - Салвадор 2:2 (9 юни 2012 г.), Гвиана - Коста Рика 0:4, Салвадор - Мексико 1:2 (13 юни 2012 г.), Салвадор - Гвиана 2:2, Коста Рика - Мексико 0:2 (8 септември 2012 г.), Мексико - Коста Рика 1:0, Гвиана - Салвадор 2:3 (12 септември 2012 г.) , Гвиана - Мексико 0:5, Салвадор - Коста Рика 0:1 (13 октомври 2012 г.), Мексико - Салвадор 2:0, Коста Рика - Гвиана 7:0 (17 октомври 2012 г.)
ГРУПА "С"
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Точки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Хондурас | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 3 | 11 |
2.Панама | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 2 | 11 |
2.Канада | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 10 | 10 |
4.Куба | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | 1 |
Досегашни мачове: Куба - Канада 0:1 (8 юни 2012 г.), Хондурас - Панама 0:2 (9 юни 2012 г.), Канада - Хондурас 0:0, Панама - Куба 1:0 (13 юни 2012 г.), Куба - Хондурас 0:3 (7 септември 2012 г.), Канада - Панама 1:0 (8 септември 2012 г.), Хондурас - Куба 1:0, Панама - Канада 2:0 (11 септември 2012 г.), Канада - Куба 3:0, Панама - Хондурас 0:0 (13 октомври 2012 г.), Куба - Панама 1:1,Хондурас - Канада 8:1 (16 октомври 2013 г.)
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни