Волейшампионът Марица подписа със 16-годишна посрещачка

Посрещачката Виктория Коева подписа първия си договор с шампиона на България по волейбол Марица (Пловдив).

Вики, която е родена на 9 февруари 2005 г. и е една от най-младите беше част от женския отбор на Марица за първи път през миналия сезон.

Коева успя да спечели шампионската титла и да вдигне Купа България с Жълто-сините през изминалия сезон и участва в Шампионската лига.

През настоящата кампания Виктория Коева беше част и от старшата на Марица, с която завърши с бронз на националните финали. Тя играе и за младшата, с която предстои да играе на националните финали.

Междувременно стана ясно, че Марица (Пловдив) U12 ще бъде домакин на финалите на Регион Тракия. Мачовете ще се играят в петък в зала Лаута.

В Пловдив пристигат отборите на Тополово (Тополово) и Хебър (Пазарджик).

Марица се класира за междурегионалните финали, където ще срещне четирите най-добри отбори от Регион Струма, но сега трябва да се определи крайното класиране в региона.

Маричанки стартират с мач срещу Тополово в 9:00 б.в., а от 11:00 б.в. е мачът срещу Хебър. Между тях от 10:00 б.в. ще играят Тополово и Хебър.