Волейболистите с безпроблемно 3:0 в Кърджали

Волейболният тим на Хебър записа четвърта поредна и общо 11-та в Суперлигата. Тази вечер хебърци надиграха безпроблемно като гост Арда (Кърджали) с 3:0 (25:19, 25:13, 25:22) в двубой от 17-и кръг на първенството.

Пазарджиклии доминираха почти през целия двубой. В първата част играта вървеше равностойно, след което нашите успяха да се откъснат и да поведат в резултата. Интрига се заформи и в последния, трети гейм - домакините опитаха да се върнат в мача, но усилията им не бяха достатъчни и Хебър спечели срещата чисто.

Така преди изиграване на всички останали срещи от този кръг хебърци вече заемат четвъртата позиция с 31 точки (11 победи, 6 загуби).

Арда остава на предпоследното 11-то място с 12 точки (2 успеха и 15 загуби).

Следващият двубой за Хебър на 10 февруари (събота), когато ще бъде домакин на Монтана.