Следвайте ни

Вижте номинираните за Спортист N1 на Пловдив 2018

Община Пловдив обяви номинациите за Спортист №1 на града и за най-добрия млад спортист за изтичащата година. „Нова Трейд“ за поредна година подкрепи провеждането на церемонията „Спортист на Пловдив“. Компанията оказа своя принос за провеждането на събитието и се затвърди като благодетел на спорта, подпомагайки  инициативата. Класирането ще стане ясно днес на банкет в грандхотел "Пловдив". 

Ето и номинираните:

СПОРТИСТ №1 НА ПЛОВДИВ, КАТЕГОРИЯ МЪЖЕ И ЖЕНИ

1. Антонио Папазов - аеробика (СК Аеробика АМД), 2. Ана-Мария Стоилова - аеробика (СК Аеробика АМД), Дарина Пашова - аеробика (СК Аеробика АМД), Евелина Лукаки - аеробика (СК Аеробика АМД), 5. Николай Пиронков - борба (Локомотив Пловдив), 6. Георги Шиков - вдигане на тежести (Марица), 7. Петя Стоименова - вдигане на тежести (Марица), 8. Християн Василев - гребане (СК Хеброс), 9. Янислав Герчев - джудо (Арена спорт), 10. Станилия Стаменова - кану-каяк (СКК Тракия), 11. Христо Ръков - кану-каяк (СКК Тракия), 12. кану-каяк (СКК Тракия), 13. Ангел Кодинов - кану-каяк (СКК Чепилски), 14. Валери Димитров - карате (АСКК Тракия), 15. Иванка Делева -  карате (АСКК Тракия), 16. Иван Команов - карате (СК Ронин), 17. Красимира Мирева - карате (СК Ронин), 18. Габриела Петрова - лека атлетика (Локомотив Пловдив), 19. Диана Петкова - плуване (ПК Спринт), 20. Виолета Генчева - сумо (СК Божилова), 21. Димитър Рангелов - сумо (СК Тракия спорт), 22. Димитър Кузманов - тенис (Локомотив Пловдив.

КАТЕГОРИЯ МЛАДИ СПОРТНИ ТАЛАНТИ

1. Борислава Иванова - аеробика (СК Аеробика АМД), 2. Радина Лулчева (СК Аеробика АМД), Никол Черпокова  (СК Аеробика АМД), Радина Иванчева  (СК Аеробика АМД),  Алекс Ангелова  (СК Аеробика АМД) , 6. Никола Радков - авиомоделизъм (Модел клуб Пловдив), 7. Йордан Арнаудов - класическа борба (Локомотив Пловдив),  8. Джесика Иванова - вдигане на тежести (Марица),  9. Любослав Телкийски - волейбол (Виктория Волей), 10. Рангел Кацарски - гребане (СК Хеброс),  11. Димитър Петров - кану-каяк (СКК Чепилски), 12. Ноел Николов - карате киокошин (АСКК Тракия), 13. Мария  Филипова - карате (АСКК Тракия), 14 Никол Харизанова - карате (СК Ронин), 15. Александра Начева - лека атлетика (СКЛА Тракия), 16. Диана Петкова - плуване (ПК Спринт), 17. Кирил Киров - спортна стрелба (АСК Тракия), 18. Нонка Ботева - спортна стрелба (АСК Тракия), 19. Пламен Емилов - спортна стрелба (АСК Тракия), 20. Димитър Христов - сумо (СК Божилова), 21. Габриела Гигова - сумо (СК Тракия спорт), 22. Илиян Николов - сумо (Тракия спорт), 23. Иван Казаков  - сумо (Тракия спорт), 24. Божидар Матов - таекуондо (АСТК Тракия), 25. Виктория Радева - шахмат (ШК Локомотив 2000).

Дончо Донев

Редактор-репортер екип "Спорт"

Дончо Донев е завършил Английската гимназия в Пловдив, а след това ПУ Паисий Хилендарски специалност "Българска и английска филология". В екип "Спорт" на "Марица" е от март 1999 г.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари

Публикувай

Коментари (0)

Анкета

Ако Община Пловдив разполага с 50 млн. лева за строителство догодина, с какво да започне?