Три златни за грациите на Тракия от Държавното

Мартина Попова (Тракия) спечели титлата и още два златни медала във финалите на топка и лента от Държавното първенство по художествена гимнастика категория А за девойки старша и жени, провело се във Велико Търново. Тя взе участие и във финала на бухалки за девойки, в който остана осма. Във финалите пловдивският клуб имаше още една представителка - Анелия Личева, която се класира на седма.

При девойките от Тракия се състезаваха още Ваня Бутилова (26 място в многобоя) и Десислава Панчова (28-ма).

При жените Кристияна Тодорова и Магдалена Щилянова са съответно на 16 и 28 място в многобоя.

Треньори на момичетата са Нина Саръсакалова, Ирина Чернева, Джемиле Халилова и Анета Гайдажиева