Следвайте ни

СВЕТОВНИ КВАЛИФИКАЦИИ ЗОНА ЕВРОПА, ДНЕС

viber icon

Група A
Хърватска - Белгия
Уелс - Македония
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Белгия    8    7    1    0    15:2    22
2. Хърватска    8    5    2    1    11:5    17    
3. Сърбия    9    3    2    4    13:10    11    
4. Шотландия    9    2    2    5    6:12    8    
5. Македония    8    2    1    5    6:10    7    
6. Уелс    8    2    0    6    7:19    6    



Група B
Армения - България
Малта - Чехия
Дания - Италия
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Италия    8    6    2    0    15:5    20
2. България    8    3    4    1    13:6    13    
3. Дания    8    3    3    2    9:10    12    
4. Чехия    8    2    3    3    8:8    9    
5. Армения    8    3    0    5    8:10    9    
6. Малта    8    1    0    7    4:18    3    



Група C
Фарьорски острови - Казахстан
Германия - Ейре
Швеция - Австрия
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Германия    8    7    1    0    28:7    22
2. Швеция    8    5    2    1    14:8    17    
3. Австрия    8    4    2    2    16:8    14    
4. Ирландия    8    3    2    3    13:13    11    
5. Казахстан    8    1    1    6    4:17    4    
6. Фар о-ви    8    0    0    8    3:25    0    



Група D
Андора - Румъния
Естония - Турция
Холандия - Унгария
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Холандия    8    7    1    0    24:4    22
2. Унгария    8    4    2    2    18:12    14    
3. Турция    8    4    1    3    14:7    13    
4. Румъния    8    4    1    3    13:12    13    
5. Естония    8    2    1    5    6:16    7    
6. Андора    8    0    0    8    0:24    0    



Група E
Албания - Швейцария
Словения - Норвегия
Исландия - Кипър
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Швейцария    8    5    3    0    14:5    18
2. Исландия    8    4    1    3    14:14    13    
3. Словения    8    4    0    4    11:10    12    
4. Норвегия    8    3    2    3    9:9    11    
5. Албания    8    3    1    4    8:9    10    
6. Кипър    8    1    1    6    4:13    4    



Група F
Азербайджан - Северна Ирландия
Люксембург - Русия
Португалия - Израел
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Русия    8    6    0    2    15:4    18
2. Португалия    8    5    2    1    16:8    17    
3. Израел    8    3    3    2    17:12    12    
4. С Ирландия    8    1    3    4    8:14    6    
5. Люксембург    8    1    3    4    7:19    6    
6. Азербайджан    8    0    5    3    4:10    5    



Група G
Литва - Латвия
Босна - Лихтенщайн
Гърция - Словакия
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Босна    8    6    1    1    25:5    19
2. Гърция    8    6    1    1    9:4    19    
3. Словакия    8    3    3    2    9:7    12    
4. Литва    8    2    2    4    7:10    8    
5. Латвия    8    2    1    5    8:16    7    
6. Лихтенщайн    8    0    2    6    3:19    2    



Група H
Молдова - Сан Марино
Украйна - Полша
Англия - Черна гора
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Англия    8    4    4    0    25:3    16
2. Украйна    8    4    3    1    19:4    15    
3. Черна Гора    8    4    3    1    15:8    15    
4. Полша    8    3    4    1    18:9    13    
5. Молдова    8    1    2    5    4:15    5    
6. Сан Марино    8    0    0    8    1:43    0



Група I
Испания - Беларус
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Испания    6    4    2    0    10:2    14
2. Франция    7    4    2    1    12:6    14
3. Финландия    7    2    3    2    5:6    9
4. Грузия    7    1    2    4    3:8    5
5. Беларус    7    1    1    5    6:14    4



Забележка: Осемте най-добри отбора на 2-ро място отиват на плейофи. В състезание, в което два отбора завършат с равен брой точки, класирането ще се определи по следният начин:
1. Голова разлика,
2. Отбелязани голове,
3. Мачове между замесените отбори

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Ще депортират ли Джокович?