Спортът по телевизията в ден 2 на локдауна
- 09:24, 29.11.2020
- 22:58, 30.11.2020
- 1391
- 0
Телевизионната програма за днес:
10:20 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ, СК: Куусамо, ски скокове, Евроспорт
11:20 БИАТЛОН, СК: Контиолахте, спринт, мъже, Евроспорт
12:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ВТОРА ЛИГА: Добруджа - Хебър, Диема спорт 2
12:00 ГОЛФ: Европейски тур, 4 кръг, Alfred Dunhill Championship, MaxSport2
12:50 СКИ БЯГАНЕ, СК: Куусамо, преследване, жени, Евроспорт
13:25 СКИ БЯГАНЕ, СК: Куусамо, преследване, мъже, Евроспорт
13:30 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Лацио - Удинезе, MaxSport3
14:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: Лудогорец - Ботев Враца, Диема спорт
14:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Нотингам Форест - Суонси, Нова спорт
14:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Лион - Реймс, Ринг
14:00 ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, ЕП: Индивидуален многобой, БНТ3
14:40 БИАТЛОН, СК: Контиолахте, спринт, жени, Евроспорт
15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Барселона - Осасуна, MaxSport4
15:00 СНУКЪР: Открито първенство на Обединеното Кралство, Евроспорт 2
15:30 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Фейенорд - Утрехт, MaxSport1
15:55 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ, СК: Куусамо, ски бягане, Евроспорт
16:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Саутхемптън - Манчестър Юнайтед, Диема спорт 2
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Милан - Фиорентина, MaxSport3
16:10 ФОРМУЛА 1: Гран При на Бахрейн, Диема спорт
16:20 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Байер Л - Херта, Евроспорт 2
16:25 СКИ СКОКОВЕ, СК: Куусамо, състазание, Евроспорт
16:45 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ФА КЪП: Марин & Хавант - Уотърлувил, Нова спорт
17:15 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Хетафе - Атлетик Билбао, MaxSport4
18:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Челси - Тотнъм, Диема спорт 2
18:50 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Майнц - Хофенхайм, Евроспорт 2
18:55 БАСКЕТБОЛ, ЕП, КВ: България - Гърция, БНТ3
19:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: ЦСКА - ЦСКА 1948, Диема спорт
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Каляри - Специя, MaxSport3
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Селта - Гранада, MaxSport4
20:45 СНУКЪР: Открито първенство на Обединеното Кралство, Евроспорт
21:00 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: ПСВ - Спарта Ротердам, MaxSport1
21:15 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Арсенал - Уулвърхемптън, Диема спорт 2
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Наполи - Рома, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Реал Сосиедад - Виляреал, MaxSport4
22:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Сент Етиен - Лил, Ринг
22:00 ФУТБОЛ, САЩ, MLS: Орландо Сити - Ню Ингланд Революшън, MaxSport2
02:00 ФУТБОЛ, САЩ, MLS: Кълъмбъс Крю - Нешвил, MaxSport4
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни