64

Спортът по телевизията днес, 3 март

БГ ФУТБОЛ
14:30 часа (efbet Лига) ЦСКА – Берое (Диема Спорт)
17:00 часа (efbet Лига) Лудогорец – ЦСКА 1948 (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:15 часа (Нидерландия, Ередивизи) Аякс – Утрехт (MAX Sport 1)
14:00 часа (Шотландия, Висша лига) Хартс – Селтик (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Ница (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Хамбургер – Оснабрюк (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Англия, Висша лига) Бърнли – Борнемут (Диема Спорт 2)
15:30 часа (Испания, Примера дивисион) Виляреал – Гранада (MAX Sport 4)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Фейенорд (MAX Sport 1)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Фрозиноне – Лече (Ринг)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Каляри (MAX Sport 3)
16:00 часа (Франция, Лига 1) Брест – Льо Авър (Нова Спорт)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Кьолн – Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Бетис (MAX Sport 4)
17:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
18:05 часа (Франция, Лига 1) Рен – Лориен (Нова Спорт)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Вердер (Диема Спорт 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Болоня (MAX Sport 3)
19:30 часа (Гърция, Суперлига) Арис – АЕК (Диема Спорт)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Майорка – Жирона (MAX Sport 4)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Спортинг (Лисабон) – Фарензе (Ринг)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Ювентус (MAX Sport 3)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Лион – Ланс (Диема Спорт 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетик (Билбао) – Барселона (MAX Sport 4)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Порто – Бенфика (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
13:00 часа (НБЛ) Рилски спортист – Черноморец (MAX Sport 2)
20:00 часа (НБА) Филаделфия 76-ърс – Далас Маверикс (Диема Спорт 2)
22:30 часа (НБА) Бостън Селтикс – Голдън Стейт Уориърс (Диема Спорт)

ВОЛЕЙБОЛ
15:25 часа (Демакс+ Лига) Марица – Дея Спорт (БНТ 3)
18:30 часа (Италия, Серия А1) Монца – Чистерна (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
22:30 часа (НАСКАР) Състезание в Лас Вегас (MAX Sport 1)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:50 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лахти (Евроспорт 1)
12:30 часа (Ски-бягане) Световна купа в Лахти (Евроспорт 2)
13:45 часа (Биатлон) Световна купа в Холменколен (Евроспорт 1)
14:50 часа (Ски-скокове) Световна купа в Лахти (Евроспорт 1)
15:30 часа (Биатлон) Световна купа в Холменколен (Евроспорт 1)
17:00 часа (Ски-скокове) Световна купа в Лахти (Евроспорт 1)
17:50 часа (Алпийски ски) Световна купа в Аспен (БНТ 3, Евроспорт 2)
20:00 часа (Хокей на лед, НХЛ) Вашингтон Кепитълс – Аризона Койотис (MAX Sport 2)
20:50 часа (Алпийски ски) Световна купа в Аспен (БНТ 3, Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
12:00 часа (Лека атлетика) Световно първенство в зала в Глазгоу (БНТ 3)
14:45 часа (Колоездене) Гран При на Монсер (Евроспорт 2)
16:10 часа (Колоездене) Пробег Париж – Ница (Евроспорт 2)
20:00 часа (Голф) PGA тур, Палм Бийч Класик (Евроспорт 2)
22:00 часа (Лека атлетика) Световно първенство в зала в Глазгоу (БНТ 3)

Оцени новината

Оцени новината
5/5 от 1 оценки
5/5 от 1 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?