64

Спортът по телевизията днес, 25 май

БГ ФУТБОЛ
20:30 часа (Първа лига) Хебър - Етър (Диема Спорт)
20:30 часа (Първа лига) Локомотив (София) – Пирин (Диема Спорт 2)
20:30 часа (Първа лига) Ботев (Враца) – Берое (Диема Спорт 3)

ФУТБОЛ
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Осасуна – Виляреал (MAX Sport 4)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Реал Сосиедад – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Монца (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Райо Валекано – Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4)
21:00 часа (Купа на Германия) Кайзерслаутерн – Байер (Леверкузен) (Нова Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Салернитана (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Бетис (MAX Sport 4)
22:00 часа (Купа на Франция) Лион – ПСЖ (MAX Sport 2)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (НБЛ) Рилски спортист – Балкан (MAX Sport 2)

ВОЛЕЙБОЛ
20:00 часа (Лига на нациите) България – САЩ (MAX Sport 1)

ТЕНИС
15:30 часа Турнир за мъже в Лион (MAX Sport 3)
16:00 часа Турнир за мъже в Женева (MAX Sport 1)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
15:20 часа (Световно първенство) Швеция – Чехия (Ринг)
19:20 часа (Световно първенство) Канада – Швейцария (Ринг)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
09:30 часа (Формула Е) Световен шампионат в Шанхай (Евроспорт 1)
11:00 часа (Мото GP) Гран При на Каталуня, втора тренировка (MAX Sport 2)
11:50 часа (Мото GP) Гран При на Каталуня, квалификация (MAX Sport 2)
13:05 часа (Мото Е) Гран При на Каталуня, първо състезание (MAX Sport 2)
13:30 часа (Формула 1) Гран При на Монако, трета тренировка (Диема Спорт 3)
13:40 часа (Мото 2) Гран При на Каталуня, квалификация (MAX Sport 2)
15:50 часа (Мото GP) Гран При на Каталуня, спринт (MAX Sport 2)
17:00 часа (Формула 1) Гран При на Монако, квалификация (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Мото Е) Гран При на Каталуня, второ състезание (MAX Sport 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:05 часа (Художествена гимнастика) Европейско първенство в Будапеща (БНТ 3)
11:15 часа (Маунтинбайк) Световна купа в Нове Место, жени (Евроспорт 1)
12:00 часа (Маунтинбайк) Световна купа в Нове Место, мъже (Евроспорт 1)
12:30 часа (Колоездене) Обиколка на Италия (Евроспорт 1)
15:15 часа (Художествена гимнастика) Европейско първенство в Будапеща (БНТ 3)
18:45 часа (Художествена гимнастика) Европейско първенство в Будапеща (БНТ 3)
20:00 часа (Голф) PGA тур, "Чарлс Шуаб Челиндж" (Евроспорт 2)
23:00 часа (Лека атлетика) Диамантена лига в Юджийн (MAX Sport 1)

Оцени новината

Оцени новината
4.8/5 от 5 оценки
4.8/5 от 5 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?