64

Спортът по телевизията днес, 25 февруари

БГ ФУТБОЛ
12:00 часа - Втора лига: Марек - Беласица (Диема Спорт)
14:30 часа - Efbet Лига: Локомотив (София) - Крумовград (Диема Спорт)
16:45 часа - Efbet Лига: ЦСКА 1948 - Славия (Диема Спорт

ФУТБОЛ
13:30 часа - Италия, Серия "А": Ювентус - Фрозиноне (MAX Sport 3)
14:00 часа - Франция, Лига 1: Ланс - Монако (Нова Спорт)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт - Нюрнберг (Диема Спорт 2)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Хамбургер - Елверсберг (Диема Спорт 3)
15:00 часа - Испания, Ла Лига: Кадис - Селта (MAX Sport 4)
15:30 часа - Нидерландска Ередивизи: Алмере Сити - Фейенорд (MAX Sport 1)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: Айнтрахт (Франкфурт) - Волфсбург (Диема Спорт 3)
17:00 часа - Англия, Карабао къп (финал): Челси - Ливърпул (Диема Спорт 2)
17:15 часа - Испания, Ла Лига: Бетис - Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4)
17:45 часа - Нидерландска Ередивизи: АЗ Алкмаар - Аякс (MAX Sport 1)
18:30 часа - Германия, Бундеслига: Борусия (Дортмунд) - Хофенхайм (Диема Спорт 3)
19:00 часа - Саудитска Професионална Лига: Ал Шабаб - Ал Насър (MAX Sport 3)
19:30 часа - Испания, Ла Лига: Лас Палмас - Осасуна (MAX Sport 4)
20:30 часа - Германия, Бундеслига: Аугсбург - Фрайбург (Диема Спорт 3)
21:45 часа - Италия, Серия "A": Милан - Аталанта (MAX Sport 3)
21:45 часа - Франция, Лига 1: Марсилия - Монпелие (Диема Спорт 2)
22:00 часа - Испания, Ла Лига: Реал (Мадрид) - Севиля (MAX Sport 4)
22:30 часа - Турнир, ATP 500 в Рио де Жанейро (MAX Sport 2)

БАСКЕТБОЛ
17:00 часа - Квалификации за Евробаскет 2025: България - Германия (Нова Спорт)
20:00 часа - Квалификации за Евробаскет 2025: Черна гора - Швеция (Нова Спорт)
20:00 часа - Мач от НБА: Филаделфия Севънтисиксърс - Милуоки Бъкс (Диема Спорт)
22:30 часа - Мач от НБА: Финикс Сънс - Лос Анджелис Лейкърс (Диема Спорт)
26 февруари (понеделник)
4:30 часа - Мач от НБА: Лос Анджелис Клипърс - Сакраменто Кингс (Диема Спорт 3)

ВОЛЕЙБОЛ
17:00 часа - Италия, Серия А1: Лубе Чивитанова - Пиаченца (MAX Sport 3)
17:25 часа - България, Национална волейболна лига: ЦСКА - Марица (БНТ 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:00 часа - Голф (MAX Sport 2)
11:45 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал ди Фаса, супер Г, жени (Евроспорт 1)
12:50 часа - Колоездене: Обиколка на ОАЕ, седми етап, мъже (Евроспорт 2)
13:30 часа - Фрийстайл ски: Световна купа в Райтералм, ски крос, мъже и жени (Евроспорт 1)
14:00 часа - Сноуборд: Световна купа, паралелен гигантски слалом в Криница (Полша) (БНТ 3)
15:00 часа - Снукър: Шампионат на играчите, финал (Евроспорт 1)
15:30 часа - Колоездене: "Курне-Брюксел-Курне", мъже (Евроспорт 2)
17:00 часа - Ръгби - Шестте нации: Франция - Италия (MAX Sport 2)
19:45 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Тахо, слалом, мъже, първи манш (БНТ 3, Евроспорт 2)
21:00 часа - Снукър: Шампионат на играчите, финал (Евроспорт 1)
22:00 часа - Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия (MAX Sport 1)
22:45 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Тахо, слалом, мъже, втори манш (БНТ 3, Евроспорт 2)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?