64

Спортът по телевизията днес, 24 февруари

БГ ФУТБОЛ
12:45 часа (efbet Лига) Локомотив (Пловдив) – Хебър (Диема Спорт)
15:15 часа (efbet Лига) Черно море – ЦСКА (Диема Спорт)
17:45 часа (efbet Лига) Левски – Арда (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Кайзерслаутерн – Карлсруе (Нова Спорт)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Хъл Сити – Уест Бромич (Диема Спорт 2)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Гранада – Валенсия (MAX Sport 4)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Емполи (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Щутгарт – Кьолн (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Фулъм (Диема Спорт 2)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Астън Вила – Нотингам (Нова Спорт)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Хетафе (MAX Sport 4)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Салернитана – Монца (Ринг)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – РазенБалшпорт (Лайпциг) (Диема Спорт 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Борнемут – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Майорка (MAX Sport 4)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Магдебург – Шалке 04 (Нова Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Удинезе (MAX Sport 3)
22:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Нюкасъл (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алмерия – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Брест (Диема Спорт 3)

БАСКЕТБОЛ
На 25 февруари (неделя)
03:30 часа (НБА) Ню Йорк Никс – Бостън Селтикс (Диема Спорт 3)

ВОЛЕЙБОЛ
17:55 часа (Демакс+ Лига) Левски – Славия (БНТ 3)
19:00 часа (efbet Супер Волей) Дея – Монтана (MAX Sport 2)

ТЕНИС
17:00 часа Турнир за мъеж в Доха (MAX Sport 3)
22:00 часа Турнир за мъже в Рио де Жанейро (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
13:30 часа (Фрийстайл ски) Световна купа в Райтералм (Евроспорт 1)
14:00 часа (Сноуборд) Световна купа в Криница (БНТ 3)
14:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Хинценбах (Евроспорт 1)
16:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Оберстдорф (Евроспорт 1)
19:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Тахо (Евроспорт 2)
22:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Тахо (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:00 часа (Голф) African Amateur Championship (MAX Sport 3)
11:30 часа (Голф) Magical Kenya Open (MAX Sport 2)
12:50 часа (Колоездене) Обиколка на ОАЕ (Евроспорт 2)
14:30 часа (Колоездене) Хет Нювсблад (Евроспорт 2)
16:15 часа (Ръгби) Шестте нации: Ейре – Уелс (MAX Sport 2)
17:00 часа (Колоездене) Хет Нювсблад (Евроспорт 2)
18:30 часа (Бойни) Сенши Галавечер във Варна (MAX Sport 1)
21:00 часа (Снукър) Шампионат на играчите (Евроспорт 1)
 

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?