64

Спортът по телевизията, днес 21 април

БГ ФУТБОЛ
15:15 часа - Еfbet Лига: Локомотив (Пд) - ЦСКА 1948 (Диема Спорт)
17:45 часа - Еfbet Лига: Локомотив (Сф) - Ботев (Пд) (Диема Спорт)
20:15 часа - Еfbet Лига: Арда - ЦСКА (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа - Италия, Серия "А": Сасуоло - Лече (Ринг)
14:30 часа - Англия, Чемпиъншип: Блекбърн - Шефилд Уензди (Диема Спорт 3)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Хановер - Санкт Паули (Нова Спорт)
15:00 часа - Испания, Ла Лига: Хетафе - Реал Сосиедад (MAX Sport 4)
15:30 часа - Англия, Висша лига: Евертън - Нотингам (Диема Спорт 2)
16:00 часа - Италия, Серия "А": Торино - Фрозиноне (Ринг)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: Вердер - Щутгарт (Нова Спорт)
17:15 часа - Испания, Ла Лига: Aлмерия - Виляреал (MAX Sport 4)
17:30 часа - Англия, ФА Къп, полуфинал: Ковънтри Сити - Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 3)
18:30 часа - Англия, Висша лига: Фулъм - Ливърпул (Диема Спорт 2)
18:30 часа - Германия, Бундеслига: Борусия (Дортмунд) - Байер (Леверкузен) (Нова Спорт)
19:00 часа - Купа на Нидерландия: Фейенорд - НЕК Неймеген (MAX Sport 3)
19:00 часа - Италия, Серия "А": Салернитана - Фиорентина (Ринг)
19:30 часа - Испания, Ла Лига: Алавес - Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 2)
20:30 часа - Германия, Бундеслига: Фрайбург - Майнц (Нова Спорт)
21:00 часа - Португалска лига: Каза Пиа – Порто (Ринг)
21:45 часа - Италия, Серия "А": Монца - Аталанта (MAX Sport 3)
22:00 часа - Испания, Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона (MAX Sport 4)
22:30 часа - Португалска лига: Спортинг (Лисабон) - Витория Гимараеш (Ринг)

ТЕНИС 
14:30 часа - Турнир ATP 250 в Мюнхен (MAX Sport 3)
17:00 часа - Турнир ATP 500 в Барселона (MAX Sport 1)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа - Испания, Лига Ендеса: Сарагоса - Реал (Мадрид) (Диема Спорт 2)

ВОЛЕЙБОЛ
16:15 часа - Италия, Серия А1: Монца - Перуджа (MAX Sport 2)
18:00 часа - Среща от финалите на Националната волейболна "Демакс+" лига (жени): ЦСКА - Марица (БНТ 3)

ФОРМУЛА 1
10:00 часа - Състезание Голяма награда на Китай (Диема Спорт 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
9:30 чaса - Моторни спортове: Световен рали шампионат: Хърватия (MAX Sport 1)
11:30 часа - Колоездене: Обиколка на Турция, първи етап, мъже (Евроспорт 1) 
13:30 часа - Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, мъже (Евроспорт 1)
14:00 чaса - Моторни спортове: Световен рали шампионат: Хърватия (MAX Sport 1)
17:55 часа - Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, жени (Евроспорт 1)
19:15 часа - Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, олимпийско крос кънтри, жени (Евроспорт 1)
20:45 часа - Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг (Евроспорт 1)
22:00 часа - Мач от НХЛ: Ню Йорк Рейнджърс - Вашингтон (МАX Sport 1)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?