64

Спортът по телевизията днес, 19 май

БГ ФУТБОЛ
20:30 часа (Първа лига) Черно море – Лудогорец (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
10:00 часа (Купа на Азия, девойки) Южна Корея – Китай (Нова Спорт)
14:00 часа (Купа на Азия, девойки) Япония – КНДР (Нова Спорт)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Каляри (Ринг)
15:00 часа (Англия, Лига 2) Кроули – Крю Аликзандра (Диема Спорт 2)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Валвайк (MAX Sport 1)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Емполи (MAX Sport 3)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Монца – Фрозиноне (Ринг)
18:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Уест Хям (Диема Спорт 2)
18:00 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Уулвърхемптън (Диема Спорт 3)
18:00 часа (Англия, Висша лига) Челси – Борнемут (Нова Спорт)
18:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Евертън (Диема Спорт)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Интер – Лацио (MAX Sport 3)
20:00 часа (Испания, Примера дивисион) Комбинирано предаване на девет мача от 37 кръг (MAX Sport 4)
20:00 часа (Гърция, Суперлига) Арис – ПАОК (Нова Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Рома – Дженоа (MAX Sport 3)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Ница (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Брест (Нова Спорт)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Барселона – Тенерифе (Диема Спорт)
20:00 часа (3х3) Олимпийска квалификация в Дебрецен (Евроспорт 2)
22:30 часа (НБА) Ню Йорк Никс – Индиана Пейсърс (Диема Спорт 3)

ВОЛЕЙБОЛ
16:00 часа (Лига на нациите) Бразилия – Сърбия (MAX Sport 2)

ТЕНИС
18:00 часа Турнир за мъже в Рим (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
10:30 часа (Суперкарс) Състезание в Пърт (MAX Sport 2)
12:30 часа (Автомобилизъм) Суперкупа на Порше на „Имола“ (Евроспорт 2)
16:00 часа (Формула 1) Гран При на Емилия-Ромяна (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат във Франция, МХ2 (Евроспорт 2)
18:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат във Франция, MXGP (Евроспорт 2)
23:30 часа (НАСКАР) Състезание в Северна Каролина (MAX Sport 1)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
18:00 часа (Световно първенство) САЩ – Казахстан (Ринг)
21:20 часа (Световно първенство) Швейцария – Канада (Ринг)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:15 часа (Колоездене) Обиколка на Италия (Евроспорт 1)
13:45 часа (Маунтинбайк) Световна купа в Биелско-Бяла (Евроспорт 2)
15:00 часа (Маунтинбайк) Световна купа в Биелско-Бяла (Евроспорт 2)
20:00 часа (Голф) PGA Championship (MAX Sport 22)
21:00 часа (Лека атлетика) Диамантена лига в Маракеш (MAX Sport 1)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?