64

Спортът по телевизията днес, 17 март

БГ ФУТБОЛ
12:45 часа (efbet Лига) Крумовград – Пирин (Диема Спорт)
15:15 часа (efbet Лига) Хебър – Арда (Диема Спорт)
17:45 часа (efbet Лига) ЦСКА – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Дженоа (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Брест – Лил (Диема Спорт 2)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Хамбургер – Веен (Нова Спорт)
14:45 часа (Англия, ФА Къп) Челси – Лестър (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Селта (MAX Sport 4)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) Хееренвеен – Фейенорд (MAX Sport 1)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Верона – Милан (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фрайбург – Байер (Леверкузен) (Нова Спорт)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Лийдс – Милуол (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Виляреал – Валенсия (MAX Sport 4)
17:30 часа (Англия, ФА Къп) Манчестър Юнайтед – Ливърпул (Диема Спорт 2)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Айнтрахт (Франкфурт) (Нова Спорт)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Рома – Сасуоло (MAX Sport 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Фиорентина (Ринг)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Райо Валекано – Бетис (MAX Sport 4)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Каза Пиа – Бенфика (Ринг)
21:00 часа (Нидерландия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Твенте (MAX Sport 1)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Интер – Наполи (MAX Sport 3)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – ПСЖ (Диема Спорт 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Барселона (MAX Sport 4)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Спортинг (Лисабон) – Боависта (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
18:00 часа (Купа на България) Спартак (Плевен) – Черноморец (MAX Sport 2)
19:00 часа (НБА) Милуоки Бъкс – Финикс Сънс (Диема Спорт 3)
21:30 часа (НБА) Далас Маверикс – Денвър Нъгетс (Диема Спорт)

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (Италия, Серия А1) Лубе Чивитанова – Монца (MAX Sport 1)

ТЕНИС
23:00 часа Турнир за мъже в Индиън Уелс (MAX Sport 1)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
09:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Заалбах Хинтерглем, жени (Евроспорт 1)
10:20 часа (Северна комбинация) Световна купа в Трондхайм (Евроспорт 2)
11:00 часа (Ски полети) Световна купа във Викерсунд (Евроспорт 2)
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Заалбах Хинтерглем, мъже (Евроспорт 1)
12:00 часа (Ски-бягане) Световна купа във Фалун (Евроспорт 2)
12:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Заалбах Хинтерглем, жени (Евроспорт 1)
13:05 часа (Северна комбинация) Световна купа в Трондхайм (Евроспорт 2)
14:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Заалбах Хинтерглем, мъже (Евроспорт 1)
15:15 часа (Ски-бягане) Световна купа във Фалун (Евроспорт 1)
16:15 часа (Ски полети) Световна купа във Викерсунд (Евроспорт 1)
19:00 часа (Биатлон) Световна купа в Кенмор, жени (Евроспорт 1)
23:05 часа (Биатлон) Световна купа в Кенмор, мъже (Евроспорт 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
21:30 часа (НАСКАР) Състезание в Бристъл, Тенеси (MAX Sport 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
15:30 часа (Колоездене) Трофео Алфредо Бинда (Евроспорт 2)
17:00 часа (Колоездене) Шоле-Паи де ла Лоар (Евроспорт 2)
18:30 часа (Голф) PGA тур, Шампионат на играчите (Евроспорт 2)
20:00 часа (Конен спорт) Световна купа в Окала (Евроспорт 1)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?