64

Спортът по телевизията днес, 17 февруари

БГ ФУТБОЛ
12:00 часа (efbet Лига) Крумовград – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
14:30 часа (efbet Лига) Славия – Берое (Диема Спорт)
17:00 часа (efbet Лига) Пирин – Левски (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Ханза – Хамбургер (Диема Спорт 3)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Плимут – Лийдс (Нова Спорт)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Брентфорд – Ливърпул (Диема Спорт 2)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Лас Палмас (MAX Sport 4)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Дженоа (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хайденхайм – Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Тотнъм – Уулвърхемптън (Нова Спорт)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Бърнли – Арсенал (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Осасуна – Кадис (MAX Sport 4)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Верона – Ювентус (MAX Sport 3)
19:30 часа (Гърция, Суперлига) Атромитос – Арис (Диема Спорт)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Борусия (Мьонхенгладбах) (Диема Спорт 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Челси (Диема Спорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Барселона (MAX Sport 4)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Карлсруе – Фортуна (Дюселдорф) (Диема Спорт 3)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Аталаната – Сасуоло (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Севиля (MAX Sport 4)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Нант – ПСЖ (Диема Спорт)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Порто – Ещрела Амадора (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (Испания, Кралска купа) Реал (Мадрид) – Валенсия (Нова Спорт)
22:00 часа (Испания, Кралска купа) Полуфинал 2 (Нова Спорт)
На 18 февруари (неделя)
03:00 часа (НБА) Нощта на звездите (Диема Спорт 3)

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (efbet Супер Волей) Марек – Нефтохимик (MAX Sport 2)

ТЕНИС
16:00 часа Турнир за мъже в Ротердам (Григор Димитров - Алекс де Минор) (MAX Sport 1)
20:30 часа Турнир за мъже в Ротердам (MAX Sport 1)
21:15 часа Турнир за мъже в Буенос Айрес (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
08:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Сапоро (Евроспорт 1)
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кран Монтана (Евроспорт 1)
12:50 часа (Алпийски ски) Световна купа в Квитфил (БНТ 3, Евроспорт 1)
14:30 часа (Биатлон) Световен шампионат в Нове Место (Евроспорт 1)
17:15 часа (Биатлон) Световен шампионат в Нове Место (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:30 часа (WRC) Рали Швеция (MAX Sport 1)
14:30 часа (Колоездене) Обиколка на Андалусия (Евроспорт 2)
16:20 часа (Колоездене) Обиколка на Алгарве (Евроспорт 2)
16:25 часа (Водна топка) Световно първенство: Италия – Хърватия (БНТ 3)
17:00 часа (Вдигане на тежести) Европейско първенство в София (Ринг)
18:00 часа (Водни спортове) Световно първенство в Доха (БНТ 3)
20:00 часа (Вдигане на тежести) Европейско първенство в София (Ринг)
20:00 часа (Борба) Европейско първенство в Будапеща (БНТ 3)
20:00 часа (Голф) PGA тур, Дженесис Инвитейшънъл (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Уелс Оупън (Евроспорт 1)
22:15 часа (Бойни) Галавечер в Алкмаар (Диема Спорт 2)
 
 

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?