64

Спортът по телевизията днес, 14 април

БГ ФУТБОЛ
17:00 часа - Efbet Лига: Етър - Крумовград (Диема Спорт)
19:30 часа - Efbet Лига: Берое - Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа - Италия, Серия "А": Наполи - Фрозиноне (MAX Sport 3)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Магдебург - Хамбургер (Диема Спорт)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Санкт Паули - Елверсберг (Нова Спорт)
15:00 часа - Испания, Ла Лига: Лас Палмас - Севиля (MAX Sport 4)
16:00 часа - Англия, Висша лига: Ливърпул - Кристъл Палас (Диема Спорт 2)
16:00 часа - Англия, Висша лига: Уест Хям - Фулъм (Диема Спорт 3)
16:00 часа - Италия, Серия "А": Сасуоло - Милан (MAX Sport 3)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: Дармщат - Фрайбург (Нова Спорт) 
17:15 часа - Испания, Ла Лига: Гранада - Алавес (MAX Sport 4)
18:30 часа - Англия, Висша лига: Арсенал - Астън Вила (Диема Спорт 2)
18:30 часа - Германия, Бундеслига: Леверкузен - Вердер (Нова Спорт)
19:00 часа - Италия, Серия "А": Удинезе - Рома (MAX Sport 3)
19:30 часа - Испания, Ла Лига: Атлетик (Билбао) - Виляреал (MAX Sport 4)
21:45 часа - Италия, Серия "А": Интер - Каляри (Ринг)
21:45 часа - Франция, Лига 1: Лион - Брест (Диема Спорт) 
22:00 часа - Испания, Ла Лига: Реал Сосиедад - Алмерия (MAX Sport 4)
23:40 часа - Португалска лига: Бенфика - Морейрензе (Ринг)

ТЕНИС
16:00 часа - Финал на турнира Мастърс 1000 в Монте Карло: Каспър Рууд - Стефанос Циципас (МАX Sport 1)
 
БАСКЕТБОЛ
13:00 часа - България, Национална баскетболна лига: Спартак (Плевен) - Рилски спортист (Самоков) (MAX Sport 2)
13:30 часа - Испания, Лига Ендеса: Баскония - Рио Бреоган (Диема Спорт 2)
20:00 часа - Мач от НБА: Орландо Меджик - Милуоки Бъкс (Диема Спорт 3)
22:30 часа - Мач от НБА: Сакраменто Кингс - Портланд Трейл Блейзърс (Диема Спорт 3)

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа - Италия, Серия А1: Тренто - Монца (MAX Sport 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:00 часа - Триатлон: PTO Тур в Сингапур (Евроспорт 1)
12:30 часа - Световна купа по художествена гимнастика в София (bTV, Ринг)
14:00 часа - Колоездене: "Амстел голд", жени (Евроспорт 1)
14:00 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Трентино, MX2, първо състезание (Евроспорт 2)
15:00 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Трентино, MXGP, първо състезание (Евроспорт 2)
15:30 часа - Колоездене: "Амстел голд", мъже (Евроспорт 1)
16:00 часа - Формула "Е": Световен шампионат в Мизано (Евроспорт 2)
17:00 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Трентино, MX2, второ състезание (Евроспорт 2)
18:00 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Трентино, MXGP, второ състезание (Евроспорт 2)
18:15 часа - Маунтинбайк: Световна купа в Майрипора, олимпийско крос кънтри, жени (Евроспорт 1)
18:50 часа - Moto 3: Състезание за Голямата награда на Америка (MAX Sport 1)
20:15 часа - Moto 2: Състезание за Голямата награда на Америка (MAX Sport 1)
20:15 часа - Маунтинбайк: Световна купа в Майрипора, олимпийско крос кънтри, мъже (Евроспорт 1)
22:00 часа -  Moto GP: Състезание за Голямата награда на Америка (MAX Sport 1)
22:30 часа - Nascar Cup Series: Състезание в Тексас (MAX Sport 2)
22:30 часа - Мач от НХЛ: Вегас - Колорадо (MAX Sport 3)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?