64

Спортът по телевизията днес, 12 май

БГ ФУТБОЛ
17:00 часа - Efbet Лига: Берое - Пирин (Диема Спорт)
19:30 часа - Efbet Лига: Левски - Черно море (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа - Италия, Серия "А": Лацио - Емполи (Ринг)
14:00 часа - Англия, Чемпиъншип, плейофи, полуфинал: Норич - Лийдс (Диема Спорт 2)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Карлсруе - Хановер (Диема Спорт)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Санкт Паули - Оснабрюк (Диема Спорт 3)
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг - Веен Вийсбаден (Нова Спорт)
15:00 часа - Испания, Ла Лига: Кадис - Хетафе (MAX Sport 4)
16:00 часа - Италия, Серия "А": Дженоа - Сасуоло (MAX Sport 3)
16:00 часа - Италия, Серия "А": Верона - Торино (Ринг)
16:15 часа - Англия, Чемпиъншип, плейофи, полуфинал: Уест Бромич - Саутхемптън (Диема Спорт 2)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: Дармщат - Хофенхайм (Диема Спорт 3)
17:15 часа - Испания, Ла Лига: Атлетико (Мадрид) - Селта (MAX Sport 4)
18:00 часа - Нидерландска Ередивизи: НЕК Неймеген - Фейенорд (MAX Sport 3)
18:30 часа - Англия, Висша лига: Манчестър Юнайтед - Арсенал (Диема Спорт 2)
18:30 часа - Германия, Бундеслига: Байерн - Волфсбург (Диема Спорт 3)
19:00 часа - Италия, Серия "А": Ювентус - Салернитана (Ринг)
19:30 часа - Испания, Ла Лига: Валенсия - Райо Валекано (MAX Sport 4)
20:00 часа - Гърция, Суперлига: ПАОК - Олимпиакос (Нова Спорт)
20:30 часа - Германия, Бундеслига: Бохум - Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
21:00 часа - Португалска лига: Бенфика - Ароука (Ринг)
21:45 часа - Италия, Серия "А": Аталанта - Рома (MAX Sport 3)
22:00 часа - Франция, Лига 1: Нант - Лил (Диема Спорт)
22:00 часа - Франция, Лига 1: Рен - Ланс (Нова Спорт)
22:00 часа - Испания, Ла Лига: Бетис - Алмерия (MAX Sport 4)
22:30 часа - Португалска лига: Порто - Боавища (Ринг)

TEНИС
12:00 часа - Турнир ATP 1000 в Рим (MAX Sport 1)
* Oколо 13:30 часа трябва да стартира срещата на Григор Димитров с Терънс Атман (Франция)
20:00 часа - Турнир ATP 1000 в Рим (MAX Sport 1)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа - България, НБЛ, мач от полуфиналната серия: Спартак (Плевен) - Рилски спортист (MAX Sport 2)
22:30 часа - Плейофи, Източна конференция, мач 4: Индиана Пейсърс - Ню Йорк Никс (Диема Спорт 3)
13 май (понеделник)
3:00 часа - Плейофи, Западна конференция, мач 4: Минесота Тимбъруулвс - Денвър Нъгетс (Диема Спорт 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:00 часа - Модерен петобой (БНТ 3)
10:30 часа - Световен рали шампионат: Португалия (MAX Sport 3)
11:50 часа - Moto 3: Състезание за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
12:45 часа - Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап, мъже (Евроспорт 1)
12:50 часа - Маунтинбайк: Европейско първенство в Чейле Градистей, жени (Евроспорт 2)
13:10 часа - Moto 2: Състезание за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
14:00 часа - Световен рали шампионат: Португалия (MAX Sport 3)
14:30 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Галисия, MX2, първо състезание (Евроспорт 2)
15:00 часа - Moto GP: Състезание за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
15:00 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Галисия, MXGP, първо състезание (Евроспорт 2)
16:00 часа - Модерен петобой (БНТ 3)
16:00 часа - Формула "Е": Световен шампионат в Берлин (Евроспорт 2)
17:00 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Галисия, MX2, второ състезание (Евроспорт 2)
18:00 часа - Борба, квалификационен турнир за Олимпиадата (БНТ 3)
18:00 часа - Мотокрос: Световен шампионат в Галисия, MXGP, второ състезание (Евроспорт 2)
19:55 часа - Футбол 6 (Мини футбол): Финал на европейското първенство в Кишинев (БНТ 3)
20:00 часа - Голф: PGA тур, "Уелс Фарго чемпиъншип", четвърти ден (Евроспорт 2)
22:00 часа - Nascar Cup Series: Състезание в Южна Каролина (MAX Sport 2)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?