64

Спортът по телевизията днес, 11 май

БГ ФУТБОЛ
17:00 часа - Еfbet Лига: Арда - Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
19:30 часа - Еfbet Лига: Лудогорец - ЦСКА (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:00 часа - Шампионска лига на Азия, финал: Йокохама Маринос - Ал Аин (Нова Спорт)
14:00 часа - Германия, Втора Бундеслига: Херта (Берлин) - Кайзерслаутерн (Диема Спорт)
14:00 часа - Германия, Втора Бундеслига: Шалке 04 - Ханза (Диема Спорт 3)
14:30 часа - Англия, Висша лига: Фулъм - Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
14:30 часа - Шотландия, Висша лига: Селтик - Рейнджърс (Ринг)
15:00 часа - Испания, Ла Лига: Майорка - Лас Палмас (МАX Sport 4)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: РБ Лайпциг - Вердер (Диема Спорт 3)
17:00 часа - Англия, Висша лига: Тотнъм - Бърнли (Диема Спорт 2)
17:00 часа - Англия, Висша лига: Нюкасъл - Брайтън (Нова Спорт)
17:15 часа - Испания, Ла Лига: Виляреал - Севиля (МАX Sport 4)
19:00 часа - Италия, Серия "А": Наполи - Болоня (MAX Sport 3)
19:30 часа - Англия, Висша лига: Нотингам - Челси (Диема Спорт 2)
19:30 часа - Германия, Бундеслига: Майнц - Борусия (Дортмунд) (Диема Спорт 3)
19:30 часа - Испания, Ла Лига: Гранада - Реал (Мадрид) (МАX Sport 4)
20:00 часа - Гърция, Суперлига: Атромитос - Астерас Триполис (Нова Спорт)
20:00 часа - Португалска лига: Ещорил – Спортинг (Лисабон) (Ринг)
21:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Холщайн Кийл - Фортуна Дюселдорф (Диема Спорт 3)
21:45 часа - Англия, Лига 2, плейофи, полуфинал, реванш: Милтън Кийнс Донс - Кроули Таун (Диема Спорт 2)
21:45 часа - Италия, Серия "А": Милан - Каляри (MАX Sport 3)
22:00 часа - Испания, Ла Лига: Атлетик (Билбао) - Осасуна (МАX Sport 4)

ТЕНИС
12:00 часа - Турнир за мъже в Рим (MAX Sport 1) 
20:00 часа - Турнир за мъже в Рим (MAX Sport 1) 

БАСКЕТБОЛ
22:30 часа - НБА, плейофи, Западна конференция, мач 3: Далас Маверикс - Оклахома Сити Тъндър (Диема Спорт)
12 май (неделя)
3:30 часа - НБА, плейофи, Западна конференция, мач 3: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс (Диема Спорт)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:00 часа - Модерен петобой: Световна купа (БНТ 3)
11:00 часа - Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
11:00 часа - Световен рали шампионат: Португалия (MAX Sport 3)
11:50 часа - Moto GP: Квалификация за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
12:00 часа - Футбол 6: "Socca Eurocup" (БНТ 3)
13:10 часа - Moto E: Първо състезание за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
13:15 часа - Колоездене: Обиколка на Италия, осми етап, мъже (Евроспорт 1)
13:30 часа - Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа (Евроспорт 2)
13:40 часа - Moto 3, Moto 2: Квалификация за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
15:50 часа - Формула "Е": Световен шампионат в Берлин (Евроспорт 2)
15:50 часа - Moto GP: Спринт (MAX Sport 2)
16:00 часа - Модерен петобой: Световна купа (БНТ 3)
17:05 часа - Moto E: Второ състезание за Голямата награда на Франция (MAX Sport 2)
17:15 часа - Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа (Евроспорт 2)
17:20 часа - Хокей на лед, Световно първенство: Полша - Латвия (Ринг)
17:30 часа - Световен рали шампионат: Португалия (MAX Sport 3)
18:00 часа - Борба: Квалификационен турнир в Истанбул (БНТ 3)
20:30 часа - Голф: PGA тур, "Уелс Фарго чемпиъншип", трети ден (Евроспорт 2)
21:00 часа - Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон (MAX Sport 2)
22:00 часа - Хокей на лед, Световно първенство: САЩ - Германия (Ринг)
12 май (неделя)
00:00 часа - Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон (MAX Sport 2)
2:00 часа - Мач от НХЛ: Каролина - Ню Йорк Рейнджърс (MAX Sport 3)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?