64

Спортът по телевизиите, днес 4 май

ФУТБОЛ
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Ипсуич – Хъдърсфилд (Диема Спорт)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Лийдс – Саутхемптън (Диема Спорт 3)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Бирмингам – Норич (Нова Спорт)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Борнемут (Диема Спорт 2)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал Сосиедад – Лас Палмас (MAX Sport 4)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Щутгарт – Байерн (Диема Спорт 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Аугсбург (Диема Спорт)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Шефилд Юнайтед – Нотингам (Нова Спорт)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Бърнли – Нюкасъл (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Кадис (MAX Sport 4)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Монца – Лацио (Ринг)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Кьолн – Фрайбург (Диема Спорт)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Уулвърхемптън (Диема Спорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Жирона – Барселона (MAX Sport 4)
20:00 часа (Франция, Лига 1) Метц – Рен (Нова Спорт)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Спортинг (Лисабон) – Портимонензе (Ринг)
21:00 часа (Саудитска лига) Ал Насър – Ал Уехда (MAX Sport 2)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Кайзерслаутерн – Магдебург (Диема Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Интер (MAX Sport 3)
21:45 часа (Англия, Лига 1) Оксфорд Юнайтед – Питърбро (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Брест – Нант (Нова Спорт)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Майорка – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Шавеш – Порто (Ринг)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
13:30 часа (WRC) Рали Канарски острови (MAX Sport 2)
19:00 часа (Формула 1) Гран При на Маями, спринт (Диема Спорт 3)
19:00 часа (WRC) Рали Канарски острови (MAX Sport 2)
23:00 часа (Формула 1) Гран При на Маями, квалификация (Диема Спорт 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
08:30 часа (Голф) Volvo China Open (MAX Sport 1)
11:15 часа (Колоездене) Гран При на Морбихан (Евроспорт 1)
12:00 часа (Снукър) Световен шампионат в Шефилд (Евроспорт 2)
14:30 часа (Колоездене) Обиколка на Италия (Евроспорт 1)
16:25 часа (Снукър) Световен шампионат в Шефилд (Евроспорт 2)
17:25 часа (Спортна гимнастика) Европейско първенство в Римини (БНТ 3)
20:00 часа (Голф) PGA тур, Турнир "Байрън Нелсон" (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Световен шампионат в Шефилд (Евроспорт 1) 
 

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?