64

Спортът по телевизиите днес, 29 юни

ВОЛЕЙБОЛ
18:00 часа (Лига на нациите) Полша - Франция (MAX Sport 2)
21:00 часа (Лига на нациите) Словения - Япония (MAX Sport 2)

 
 

ТЕНИС
16:00 часа Турнир за мъже в Майорка (MAX Sport 3)
16:30 часа Турнир за мъже в Ийстборн (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
11:00 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, втора тренировка (MAX Sport 2)
11:30 часа (WRC) Рали Полша (MAX Sport 3)
11:50 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, квалификация (MAX Sport 2)
13:00 часа (Формула 1) Гран При на Австрия, спринт (Диема Спорт 2)
13:40 часа (Мото 3, Мото 2) Гран При на Нидерландия, квалификация (MAX Sport 2)
15:50 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, спринт (MAX Sport 2)
17:00 часа (Формула 1) Гран При на Австрия, квалификация (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Автомобилизъм) 24 часа на Спа (БНТ 3)
19:00 часа (WRC) Рали Полша (MAX Sport 3)
20:30 часа (Автомобилизъм) 24 часа на Спа (БНТ 3)
23:30 часа (Формула Е) Световен шампионат в Портланд (Евроспорт 1)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
19:00 часа (НХЛ) Драфт 2024 (MAX Sport 1)
22:00 часа (НХЛ) Драфт 2024 (MAX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
12:45 часа (Колоездене) Тур дьо Франс (Евроспорт 1)
14:30 часа (Голф) Italian Open (MAX Sport 4)
20:00 часа (Голф) PGA тур, Рокет Мортгидж Класик (Евроспорт 2)

ФУТБОЛ
19:00 часа (Евро 2024) Швейцария – Италия (Диема, Диема Спорт 3)
22:00 часа (Евро 2024) Германия – Дания (БНТ 1, БНТ 3)
На 30 юни (неделя)
03:00 часа (Копа Америка) Аржентина – Перу (MAX Sport 3)
03:00 часа (Копа Америка) Канада – Чили (MAX Sport 4)
 
 

ВОЛЕЙБОЛ
18:00 часа (Лига на нациите) Полша - Франция (MAX Sport 2)
21:00 часа (Лига на нациите) Словения - Япония (MAX Sport 2)

ТЕНИС
16:00 часа Турнир за мъже в Майорка (MAX Sport 3)
16:30 часа Турнир за мъже в Ийстборн (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
11:00 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, втора тренировка (MAX Sport 2)
11:30 часа (WRC) Рали Полша (MAX Sport 3)
11:50 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, квалификация (MAX Sport 2)
13:00 часа (Формула 1) Гран При на Австрия, спринт (Диема Спорт 2)
13:40 часа (Мото 3, Мото 2) Гран При на Нидерландия, квалификация (MAX Sport 2)
15:50 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, спринт (MAX Sport 2)
17:00 часа (Формула 1) Гран При на Австрия, квалификация (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Автомобилизъм) 24 часа на Спа (БНТ 3)
19:00 часа (WRC) Рали Полша (MAX Sport 3)
20:30 часа (Автомобилизъм) 24 часа на Спа (БНТ 3)
23:30 часа (Формула Е) Световен шампионат в Портланд (Евроспорт 1)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
19:00 часа (НХЛ) Драфт 2024 (MAX Sport 1)
22:00 часа (НХЛ) Драфт 2024 (MAX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
12:45 часа (Колоездене) Тур дьо Франс (Евроспорт 1)
14:30 часа (Голф) Italian Open (MAX Sport 4)
20:00 часа (Голф) PGA тур, Рокет Мортгидж Класик (Евроспорт 2) 
 

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?