64

Спорт по телевизията днес, 15 април

БГ ФУТБОЛ
13:15 часа - Втора лига: Спартак (Варна) - Монтана (Диема Спорт)
16:15 часа - Efbet Лига: ЦСКА - Левски (Диема Спорт)
19:00 часа - Efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Славия (Диема Спорт)

 
 

ФУТБОЛ
14:00 часа - Германия, Втора Бундеслига: Айнтрахт (Брауншвайг) - Хамбургер (Диема Спорт 3)
14:00 часа - Германия, Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн - Холщайн Кийл (Нова Спорт)
14:30 часа - Англия, Висша лига: Уест Хям - Ливърпул (Диема Спорт 2)
15:00 часа - Испания, Ла Лига: Лас Палмас - Жирона (MAX Sport 4)
16:00 часа - Италия, Серия "А": Лече – Монца (Ринг)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: Байерн - Айнтрахт (Франкфурт) (Диема Спорт 3)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: РБ Лайпциг - Борусия (Дортмунд) (Нова Спорт)
17:00 часа - Англия, Висша лига: Манчестър Юнайтед - Бърнли (Диема Спорт 2)
17:15 часа - Испания, Ла Лига: Алмерия - Хетафе (MAX Sport 4)
19:00 часа - Италия, Серия "А": Ювентус - Милан (MAX Sport 3)
19:30 часа - Англия, Висша лига: Евертън - Брентфорд (Диема Спорт 2)
19:30 часа - Германия, Бундеслига: Леверкузен - Щутгарт (Диема Спорт 3)
19:30 часа - Испания, Ла Лига: Алавес - Селта (MAX Sport 4)
20:00 часа - Португалска лига: Бенфика – Брага (Ринг)
21:00 часа - Саудитска Професионална Лига: Ал Халеедж - Ал Насър (MAX Sport 2)
21:45 часа - Италия, Серия "А": Лацио – Верона (Ринг)
22:00 часа - Англия, Висша лига: Астън Вила - Челси (Диема Спорт 2)
22:00 часа - Англия, Чемпиъншип: Хъл Сити - Ипсуич (Диема Спорт)
22:00 часа - Испания, Ла Лига: Атлетико (Мадрид) - Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4)
22:00 часа - Франция, Лига 1: ПСЖ - Льо Авър (Диема Спорт 3)

TЕНИС
12:00 часа - Турнир в Мадрид (MAX Sport 1)
* Oколо 16:30 часа трябва да стартира срещата на Григор Димитров с Якуб Меншик 

БАСКЕТБОЛ
20:00 часа - Мач от плейофите в НБА: Орландо Меджик - Кливланд Кавалиърс (Нова Спорт)
22:30 часа - Мач от плейофите в НБА: Ню Орлиънс Пеликанс - Оклахома Сити Тъндър (Нова Спорт)
28 април (неделя)
3:30 часа - Мач от плейофите в НБА: Лос Анджелис Лейкърс - Денвър Нъгетс (Диема Спорт 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:00 часа - Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Испания (MAX Sport 2)
11:50 часа - Moto GP: Квалификация за Голямата награда на Испания (MAX Sport 2)
12:00 часа - Снукър: Световен шампионат в Шефилд, втори кръг (Евроспорт 1)
12:30 часа - Колоездене: Обиколка на Турция, седми етап, мъже (Евроспорт 2)
13:40 часа - Moto 3, Moto 2: Квалификация за Голямата награда на Испания (MAX Sport 2)
14:00 часа - Лека атлетика, Диамантена лига 2024 г.: Турнир в Суджоу (MAX Sport 3)
15:00 часа - Колоездене: Обиколка на Романдия, четвърти етап, мъже (Евроспорт 2)
15:30 часа - Формула "Е": Световен шампионат в Монако (Евроспорт 1)
15:50 часа - Moto GP: Спринт (MAX Sport 2)
17;15 часа - Снукър: Световен шампионат в Шефилд, втори кръг (Евроспорт 1)
17:30 часа - Европейско първенство по спортна гимнастика (БНТ 3)
20:00 часа - Голф: PGA тур, Класика на Ню Орлеънс, трети ден (Евроспорт 2)
20:45 часа - Снукър: Световен шампионат в Шефилд, втори кръг (Евроспорт 1)
28 април (неделя)
00:00 часа - Мач от НХЛ: Тампа Бей - Флорида (MAX Sport 3)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?