61

Спорт по телевизиите в петък, 22 март

ФУТБОЛ
15:00 часа, Приятелски мач, България - Танзания (БНТ 3)
16:30 часа, Приятелски мач, Северна Македония - Молдова (Диема Спорт 2)
18:00 часа, Приятелски мач, Азербайджан - Монголия (Нова Спорт)
18:00 часа, Приятелски мач, Армения - Косово (Диема Спорт)
19:00 часа, Приятелски мач, Норвегия - Чехия (Диема Спорт 2)
21:45 часа, Приятелски мач, Нидерландия - Шотландия (Диема Спорт 2)
21:45 часа, Приятелски мач, Унгария - Турция (Нова Спорт)
22:30 часа, Приятелски мач, Испания - Колумбия (Диема Спорт)

ТЕНИС
17:00 часа, Турнир в Маями (Макс Спорт 1)

ВОЛЕЙБОЛ
17:55 часа, България, Славия - Дея Спорт (БНТ 3)
19:30 часа, България, Монтана - ЦСКА (Макс Спорт 2)

БАСКЕТБОЛ
20:00 часа, Евролига, Цървена звезда - Болоня (Макс Спорт 3)
21:15 часа, Евролига, Панатинайкос - Барселона (Макс Спорт 4)
21:45 часа, Евролига, Байерн Мюнхен - Макаби Тел Авив (Макс Спорт 2)
4:30 часа (събота), НБА, Лос Анджелис Лейкърс - Филаделфия Севънтисикстърс (Диема Спорт 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
7:00 часа, Формула 1, Втора тренировка за Голяма награда на Австралия (Диема Спорт 3)
12:35 часа, Moto GP: Първа тренировка за Голямата награда на Португалия (Макс Спорт 3)
16:50 часа, Moto GP: Тренировка за Голямата награда на Португалия (Макс Спорт 3)
3:30 часа (събота), Формула 1, Трета тренировка за Голяма награда на Австралия (Диема Спорт 3)

БОЙНИ СПОРТОВЕ
21:00 часа, Бокс без ръкавици - София (Диема Спорт 3)
22:00 часа, Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон (Макс Спорт 3)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:45 часа, Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, супер Г, жени (Евроспорт 1)
12:15 часа, Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, супер Г, мъже (Евроспорт 1)
13:20 часа, Фрийстайл ски: Световна купа в Идре, ски крос, мъже и жени (Евроспорт 2)
16:30 часа, Ски скокове: Световна купа в Планица, ски полети, мъже (Евроспорт 1)
17:45 часа, Фигурно пързаляне: Световен шампионат в Монреал, танцови двойки, кратка програма (Евроспорт 1)
19:00 часа, Кърлинг: Световен шампионат в Сидни, Канада - Шотландия, групова фаза, жени, (Евроспорт 1)
22:00 часа, Фигурно пързаляне: Световен шампионат в Монреал, танцови двойки, кратка програма (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
7:00 часа, Голф: Singapore Classic (Макс Спорт 3)
15:00 часа, Колоездене: Е3 Класик, мъже (Евроспорт 2)
17:30 часа, Колоездене: Обиколка на Каталуния, пети етап, мъже (Евроспорт 2)
20:00 часа, Голф: PGA тур, "Валспар чемпиъншип" (Евроспорт 2)

Оцени новината

Оцени новината
4.5/5 от 2 оценки
4.5/5 от 2 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?