61

Спорт по телевизиите в неделя, 5 май

ФУТБОЛ
13:15 часа (Нидерландия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Спарта (Ротердам) (MAX Sport 1)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Каляри – Лече (Ринг)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Веен – Холщайн (Кил) (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Осасуна – Бетис (MAX Sport 4)
15:00 часа (Шотландия, Висша лига) Рейнджърс – Килмарнък (Ринг)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) Волендам – Аякс (MAX Sport 1)
16:00 часа (Италия, Серия „Б“) Парма – Кремонезе (Нова Спорт)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Астън Вила (Диема Спорт)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Челси – Уест Хям (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Верона – Фиорентина (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Унион (Берлин) – Бохум (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Виляреал (MAX Sport 4)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Тотнъм (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Дженоа (MAX Sport 3)
19:00 часа (Купа на АФК) Ал Ахед (Ливан) – Сентрал Коуст Маринърс (Авл) (Нова Спорт)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Алавес (MAX Sport 4)
20:30 часа (Германия, Бундеслига) Хайденхайм – Майнц (Диема Спорт 3)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Рома – Ювентус (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Гранада (MAX Sport 4)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Фамаликао – Бенфика (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Сарагоса – Манреса (Диема Спорт)
13:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Реал (Мадрид) – Гранада (Диема Спорт 2)
20:00 часа (НБА) Кливланд Кавалиърс – Орландо Меджик (Диема Спорт)

ВОЛЕЙБОЛ
17:00 часа (Шампионска лига) Тренто – Ястжембски (MAX Sport 2)
20:00 часа (Шампионска лига, жени) Конелиано – Веро Волей (MAX Sport 2)

ТЕНИС
19:30 часа Турнир за мъже в Мадрид, финал: Андрей Рубльов – Феликс Оже-Алиасим (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
13:05 часа (Автомобилизъм) Fanatec GT World Challenge Europe (БНТ 3)
18:00 часа (Автомобилизъм) Fanatec GT World Challenge Europe (БНТ 3)
18:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Португалия, MX2, второ състезание (Евроспорт 2)
19:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Португалия, MXGP, второ състезание (Евроспорт 2)
22:00 часа (НАСКАР) Състезание в Канзас Сити (MAX Sport 1)
23:00 часа (Формула 1) Гран При на Маями (Диема Спорт 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
07:00 часа (Голф) Volvo China Open (MAX Sport 1)
13:45 часа (Колоездене) Обиколка на Италия (Евроспорт 1)
14:45 часа (Снукър) Световен шампионат в Шефилд (Евроспорт 2)
16:00 часа (Спортна гимнастика) Европейско първенство в Римини (БНТ 3)
20:00 часа (Голф) PGA тур, Турнир "Байрън Нелсон" (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Световен шампионат в Шефилд (Евроспорт 1)

Оцени новината

Оцени новината
5/5 от 1 оценки
5/5 от 1 оценки

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?