61

Спорт по телевизиите в неделя, 3 декември

БГ ФУТБОЛ
12:45 часа (efbet Лига) Пирин – Локомотив (София) (Диема Спорт)
15:15 часа (efbet Лига) Лудогорец – Ботев (Враца) (Диема Спорт)
17:45 часа (efbet Лига) Крумовград – Берое (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:15 часа (Нидерландия, Ередивизи) Фейенорд – ПСВ Айндховен (MAX Sport 1)
14:00 часа (Шотландия, Висша лига) Сейнт Джонстън – Селтик (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Льо Авър – ПСЖ (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Падерборн – Хановер (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Майорка – Алавес (MAX Sport 4)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) НЕК Наймеген – Аякс (MAX Sport 1)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Челси – Брайтън (Нова Спорт)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Фулъм (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Салернитана (MAX Sport 3)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Верона (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Майнц – Фрайбург (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Алмерия – Бетис (MAX Sport 4)
18:05 часа (Франция, Лига 1) Лил – Метц (Нова Спорт)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Тотнъм (Диема Спорт 2)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Борусия (Дортмунд) (Диема Спорт 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Рома (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Виляреал (MAX Sport 4)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Морейрензе – Бенфика (Ринг)
20:30 часа (Германия, Бундеслига) Аугсбург – Айнтрахт (Франкфурт) (Диема Спорт 3)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Марсилия – Рен (Диема Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Интер (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Реал (Мадрид) – Рио Бреоган (Диема Спорт 2)
13:00 часа (НБЛ) Балкан – ЦСКА (MAX Sport 2)

ВОЛЕЙБОЛ
17:55 часа (Демакс+ лига) ЦСКА – Славия (БНТ 3)
21:30 часа (Италия, Серия А1) Пиаченца – Верона (MAX Sport 1)

ТЕНИС
08:00 часа Макао тенис мастърс (MAX Sport 4)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
09:50 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 1)
10:50 часа (Ски-бягане) Световна купа в Яливаре (Евроспорт 1)
12:25 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 1)
13:00 часа (Ски-бягане) Световна купа в Яливаре (Евроспорт 1)
14:45 часа (Биатлон) Световна купа в Йостерсунд (Евроспорт 1)
16:45 часа (Биатлон) Световна купа в Йостерсунд (Евроспорт 1)
17:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 1)
19:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Бийвър Крийк (Евроспорт 1)
21:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Тремблан (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:00 часа (Лека атлетика) Маратон на Валенсия (Евроспорт 2)
14:45 часа (Снукър) Шампионат на Обединеното кралство (Евроспорт 2)
11:30 часа (Голф) Investec South African Open (MAX Sport 3)
15:30 часа (Голф) Investec South African Open (MAX Sport 2)
18:30 часа (Голф) PGA тур, "Уърлд челъндж" (Евроспорт 2)
20:00 часа (НФЛ) Ню Орлийнс Сейнтс – Детройт Лайънс (MAX Sport 2)
22:15 часа (Снукър) Шампионат на Обединеното кралство (Евроспорт 1)
23:20 часа (НФЛ) Филаделфия Ийгълс – Сан Франциско 49-ърс (MAX Sport 2)

Оцени новината

Оцени новината
5/5 от 1 оценки
5/5 от 1 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?