61

Спорт по телевизиите в четвъртък, 15 февруари

ФУТБОЛ
12:00 часа - Шампионска лига на Азия, осминафинал: Улсан Хюндай - Вентфорет Кофу (Нова Спорт)
16:00 часа - Шампионска лига на Азия, осминафинал: Навбахор - Ал Итихад (Нова Спорт)
18:00 часа - Шампионска лига на Азия, осминафинал: Сепахан - Ал Хилал (Диема Спорт 3)
19:45 часа - Лига Европа: Фейенорд - Рома (MAX Sport 3)
19:45 часа - Лига Европа: Шахтьор (Донецк) - Марсилия (МАX Sport 4)
19:45 часа - Лига Европа: Галатасарай - Спарта (Прага) (bTV Action)
22:00 часа - Лига на конференциите: Сервет - Лудогорец (MAX Sport 3)
22:00 часа - Лига на конференциите: Бетис - Динамо (Загреб) (MAX Sport 4)
22:00 часа - Лига Европа: Милан - Рен (bTV Action)
22:00 часа - Лига на конференциите: Аякс - Бодьо/Глимт (Ринг)

ТЕНИС
12:00 часа - Турнир ATP 500 в Ротердам: Григор Димитров - Мартон Фучович (MAX Sport 1)
20:30 часа - Турнир ATP 500 в Ротердам (MAX Sport 1)
23:30 часа - Турнир ATP 250 в Буенос Айрес (MAX Sport 2)
16 февруари (петък)
1:00 часа - Турнир ATP 250 в Делрей Бийч (MAX Sport 3)
1:30 часа - Турнир ATP 250 в Буенос Айрес (МАX Sport 2)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа - България, Национална баскетболна лига: Рилски спортист (Самоков) - Спартак (Плевен) (МAX Sport 2)
19:00 часа - Испания, Купа на краля, четвъртфинал: Реал (Мадрид) - Мурсия (Нова Спорт)
22:00 часа - Испания, Купа на краля, четвъртфинал: Гран Канария - Валенсия (Нова Спорт)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
8:30 часа - Плувни спортове, Световно първенство в Доха (БНТ 3)
14:30 часа - Снукър: Уелс оупън, трети кръг (Евроспорт 1)
14:55 часа - Плувни спортове, Световно първенство в Доха (БНТ 3)
15:00 часа - Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап, мъже (Евроспорт 2)
17:00 часа - Вдигане на тежести, Европейско първенство в София (Ринг)
17:00 часа - Колоездене: Обиколка на Алгарв, втори етап, мъже (Евроспорт 2)
18:00 часа - Плувни спортове, Световно първенство в Доха (плуване, финали) (БНТ 3)
18:45 часа - Биатлон: Световен шампионат в Нове Место, единична щафета (Евроспорт 2)
20:00 часа - Борба, Европейско първенство в Букурещ (БНТ 3)
20:00 часа - Вдигане на тежести, Европейско първенство в София (Ринг)
21:00 часа - Снукър: Уелс оупън, четвърти кръг (Евроспорт 1)
23:00 часа - Голф: PGA тур, Дженесис Инвитейшънъл (Евроспорт 2)
16 февруари (петък)
2:00 часа - Мач от НХЛ: Бостън - Сиатъл (МAX Sport 1)

Оцени новината

Оцени новината
5/5 от 1 оценки
5/5 от 1 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?