Следвайте ни

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

viber icon
БГ ФУТБОЛ
17:30 часа (Купа на България) Дунав – Левски (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
16:30 часа (Индия, Суперлига) Керала Бластърс – НортИйст Юнайтед (Мтел Спорт 1, Abu Dhabi Sports 6 HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Корона (Киелце) – Пиаст (Гливице) (EuroSport 2 Polska / HD)
19:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Унион (Берлин) – Инголщад (Eleven Sports 1 HD (poland)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Аячо – Оксер (beIN Sports MAX 4 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Льо Авър – Ниор (beIN Sports MAX 6 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Нанси – Пари ФК (beIN Sports MAX 8 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Бург-Перона – Лориен (beIN Sports France 3 / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Клермон – Сошо (beIN Sports MAX 5 (france)
21:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Хамбургер (Евроспорт 2, beIN Sports MAX 190 (france), BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, Eleven Sports 1 HD (poland), Fox Sports 2 HD (nederland)
21:30 часа (Полша, Екстракласа) Шльонск (Вроцлав) – Ягелония (Canal+ Sport HD (poland)
21:30 часа (Италия, Серия „Б“) Фоджа – Венеция (Sky Calcio 1 / HD)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Сент Етиен – Монако (Диема Спорт, 5 SPORT / HD (israel), BT Sport 3 / HD, Canal+ Sport (france), eir Sport 1, Nova Sports 2 HD (cyprus), Nova Sports 2 HD (hellas), Sport 1 (czech/svk), Sport TV3 (portugal) / HD)
21:45 часа (Англия, Чемпиъпшип) Шефилд Уензди – Уулвърхемптън (Диема Спорт 2, Digi Sport 1 (svk) / HD, Nova Sports 4 HD (hellas), Sky Sports Football / HD, Sky Sports Main Event / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia), TV3 Sport HD (sweden)
22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Кадис – Барселона II (GOL (Espana)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Леванте (F+, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MAX 9 (france), Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 2 HD (poland), Fox Sports Italy / HD, ONE Sport (israel) / HD, Sport TV2 (portugal), SportKlub HD (balkins), SuperSport 7 za / HD, SuperSport MaXmo 1, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo Sport Voetbal)
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Пасош де Ферейра – Боависта (Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)

ВОЛЕЙБОЛ
18:30 часа (Суперлига) Монтана – Левски (Диема Спорт 2)

БАСКЕТБОЛ
19:30 часа (Евролига) Анадолу Ефес – Саски Баскония (Movistar Deportes 1 / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia)
19:30 часа (Евролига) ЦСКА (Москва) – Макаби (Тел Авив) (Мтел Спорт 1, 5 SPORT / HD (israel), Digi Sport 4 HD (svk), SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia)
21:30 часа (Евролига) Валенсия – Цървена звезда (Мтел Спорт 1, Movistar Deportes 1 / HD, SportKlub 1 (craotia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:30 часа (Ски свободен стил) Световна купа в Монтафон (Евроспорт 1)
13:00 часа (Алпийски ски) Световна купа във Вал Гардена (Евроспорт 1)
13:45 часа (Снукър) Шотландия Оупън (Евроспорт 2)
15:00 часа (Сноуборд) Световна купа в Кортина (БНТ 1)
15:10 часа (Биатлон) Световна купа в Анеси (БНТ HD, Евроспорт 1)
16:30 часа (Ски скокове) Световна купа в Енгелберг (Евроспорт 1)
18:00 часа (Шейни) Световна купа в Лейк Плесид (Евроспорт 1)
20:45 часа (Снукър) Шотландия Оупън (Евроспорт 1)
21:00 часа (Дартс) Световно първенство (Нова Спорт)

Дончо Донев

Дончо Донев

Журналист - екип "Спорт"

Дончо Донев е завършил Английската гимназия в Пловдив, а след това ПУ Паисий Хилендарски специалност "Българска и английска филология". В екип "Спорт" на "Марица" е от март 1999 г.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Какво ще се случи в България след изборите на 11 юли?