64

Спорт по телевизиите днес, 6 януари

ФУТБОЛ
13:30 часа - Италия, Серия "А": Интер - Верона (МАX Sport 3)
14:30 часа - Англия, ФА Къп: Милуол - Лестър (Диема Спорт)
14:30 часа - Англия, ФА Къп: Ковънтри - Оксфорд Юнайтед (Диема Спорт 3)
14:30 часа - Англия, ФА Къп: Уимбълдън - Ипсуич (Нова Спорт)
14:45 часа - Англия, ФА Къп: Съндърланд - Нюкасъл (Диема Спорт 2)
16:00 часа - Италия, Серия "А": Фрозиноне - Монца (MAX Sport 3)
17:00 часа - Англия, ФА Къп: Куинс Парк Рейнджърс - Борнемут (Диема Спорт)
17:00 часа - Англия, ФА Къп: Сток Сити - Брайтън (Диема Спорт 2)
17:00 часа - Англия, ФА Къп: Джилингам - Шефилд Юнайтед (Диема Спорт 3)
17:00 часа - Англия, ФА Къп: Саутхемптън - Уолсол (Нова Спорт)
19:00 часа - Италия, Серия "А": Лече - Каляри (Ринг)
19:30 часа - Англия, ФА Къп: Мидълзбро - Астън Вила (Диема Спорт)
19:30 часа - Англия, ФА Къп: Челси - Престън (Диема Спорт 2)
19:30 часа - Англия, ФА Къп: Шефилд Уензди - Кардиф Сити (Диема Спорт 3)
19:30 часа - Англия, ФА Къп: Суонзи - Моркамб (Нова Спорт)
21:45 часа - Италия, Серия "А": Сасуоло - Фиорентина (Ринг)
21:45 часа - Купа на Франция: Ница - Оксер (MAX Sport 4)
22:00 часа - Англия, Лига 1: Флийтууд Таун - Дарби Каунти (Диема Спорт 3)
23:30 часа - Португалска лига: Брага – Витория Гимараеш (Ринг)

ТЕНИС
8:30 часа - "Юнайтед къп" (MAX Sport 1)
12:30 часа - Турнир ATP 250 в Бризбейн, полуфинал: Григор Димитров - Джордан Томпсън (MAX Sport 2)

БАСКЕТБОЛ
21:45 часа - Испания, Лига Ендеса: Тенерифе - Ховентут (Диема Спорт)
21:45 часа - Испания, Лига Ендеса: Паленсия - Уникаха (Нова Спорт)
7 януари (неделя)
2:00 часа - Мач от НБА: Индиана Пейсърс - Бостън Селтикс (Диема Спорт 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:15 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Кранска гора, гигантски слалом, първи манш, жени (Евроспорт 1)
11:30 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, първи манш, мъже (Евроспорт 1)
12:15 часа - Ски бягане: "Тур дьо ски" във Вал ди Фиеме, масов старт на 15 км, жени (Евроспорт 2)
13:15 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Кранска гора, гигантски слалом, втори манш, жени (Евроспорт 1)
13:20 часа - Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже (Евроспорт 2)
14:30 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, втори манш, мъже (Евроспорт 1)
14:40 часа - Колокрос: Състезание в Гулехем, жени (Евроспорт 2)
15:30 часа - Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, жени (Евроспорт 1)
15:55 часа - Колокрос: Състезание в Гулехем, мъже (Евроспорт 2)
16:25 часа - Ски бягане: "Тур дьо ски" във Вал ди Фиеме, масов старт на 15 км, мъже (Евроспорт 1) 
17:15 часа - Ски скокове: "Четирите шанци" в Бишофсхофен, голяма шанца, мъже (Евроспорт 1)
20:00 часа - Мач от НХЛ: Филаделфия - Калгари (MAX Sport 2)
23:00 часа - Голф: PGA тур, Турнир на шампионите (Евроспорт 2)

Оцени новината

Оцени новината
4/5 от 1 оценки
4/5 от 1 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?