Следвайте ни

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

viber icon

ФУТБОЛ
17:00 часа (Лига на нациите) Казахстан – Латвия (5 LIVE Israel / HD, beIN Sports MENA 2 HD, Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Eleven Sports 1 Belgium, Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Polsat Sport News HD, QazSport / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sony TEN 2 / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia), SuperSport 3 za / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TV6 Latvia, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD)
19:00 часа (контрола) Полша – Чехия (beIN Sports MENA 2 HD, Cosmote Sport 2 HD, CT Sport / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Polsat Sport / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sony TEN 2 / HD, Sport 2 (hungary), Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TVP Sport / HD (Poland), Viasat Jalkapallo Finland HD)
19:30 часа (контрола до 21 г.) Италия – Англия (BT Sport 1 / HD, RAI 2 / HD)
19:45 часа (контрола до 21 г.) Франция – Хърватия (Canal+ Sport (france) / HD)
20:15 часа (контрола) Израел – Гватемала (5 SPORT Israel / HD)
21:00 часа (Бразилия, Серия „А“) Фламенго – Сантос (PFC International)
21:45 часа (Лига на нациите) Австрия – Босна и Херцеговина (beIN Sports MENA 7 HD, Cosmote Sport 7 HD, DAZN 2 Bar HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ORF Eins / HD, Sky Sports *RED button, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 3 (slovenia)
21:45 часа (Лига на нациите) Хърватия – Испания (БНТ 3, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 3 HD, Canale 5 (Italia) / HD, CBC Sport HD, Cosmote Sport 3 HD, DAZN 1 Bar HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, Ir See+ Iran, L´Équipe TV / HD, MATCH! TV / HD, Nova TV (croatia), Polsat Sport / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sony TEN 2 / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 (czech/svk) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD , SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TV12 HD (sweden), TVE La 1 / HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Urheilu Finland HD, Ziggo Sport Select HD)
21:45 часа (контрола) Германия – Русия (5 SPORT Israel / HD, beIN Sports MENA 5 HD, Channel 1 Russia / HD, Cosmote Sport 8 HD, Eleven Sports 2 Belgium, MATCH! Premier / HD, RTL / HD (Deutschland), Sony Six / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 4 HD (alb), SuperSport 9 za, SuperSport MáXimo 2)
21:45 часа (Лига на нациите) Гърция – Финландия (beIN Sports MENA 13 HD, Cosmote Sport 1 HD, Open TV (hellas), Sky Sports *RED button, Sport 2 (hungary), SuperSport 12 za / HD, SuperSport 6 HD (alb), Viasat Jalkapallo Finland HD)
21:45 часа (Лига на нациите) Унгария – Естония (beIN Sports MENA 6 HD, Cosmote Sport 2 HD, M4 Sport / HD (Hungary), Sky Sports *RED button)
21:45 часа (Лига на нациите) Люксембург – Беларус (Sky Sports *RED button)
21:45 часа (Лига на нациите) Сан Марино – Молдова (Sky Sports *RED button)
21:45 часа (Лига на нациите) Андора – Грузия (beIN Sports MENA 8 HD, Sky Sports *RED button)
21:45 часа (Лига на нациите) Белгия – Исландия (5 PLUS Israel / HD, beIN Sports MENA 4 HD, Cosmote Sport 5 HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Polsat Sport Extra / HD, QazSport / HD, RTL TVI HD, Sky Sports MIX UK / HD, Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, Sportkanalen HD, SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, SuperSport MáXimo 360, VTM (belgium) / HD)
21:45 часа (контрола) Ейре – Северна Ирландия (5 GOLD Israel, beIN Sports MENA 12 HD, Polsat Sport News HD, Sky Sports Football UK / HD, SuperSport 11 za / HD)
22:00 часа (контрола) Англия – САЩ (beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, Cosmote Sport 9 HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sony TEN 1 / HD, Sport 24 At Sea HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV5 (portugal), SportKlub HD (balkins), SuperSport 1 HD (alb), SuperSport 5 za / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), Virgin Media Sport HD, Virgin Media Two / HD)
23:00 часа (Бразилия, Серия „А“) Сао Пауло – Гремио (Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 3 Serbia, M. Liga de Campeones / HD, PFC International)

ТЕНИС
16:00 часа Финален турнир на АТР в Лондон (MAX Sport 1)
22:00 часа Финален турнир на АТР в Лондон (MAX Sport 1)

БАСКЕТБОЛ
21:00 часа (Евролига) Олимпиакос – Фенербахче (MAX Sport 2)
22:00 часа (Евролига) Реал (Мадрид) – Химки (MAX Sport 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
07:00 часа (Колоездене) Обиколка на Фуджу (Евроспорт 2)
09:00 часа (Голф) Европейски тур (MAX Sport 2)
14:45 часа (Снукър) Северна Ирландия Оупън (Евроспорт 1)
21:00 часа (Дартс) Голям шлем в Уулвърхемптън (Нова Спорт)
21:00 часа (Снукър) Северна Ирландия Оупън (Евроспорт 1)

Дончо Донев

Дончо Донев

Журналист - екип "Спорт"

Дончо Донев е завършил Английската гимназия в Пловдив, а след това ПУ Паисий Хилендарски специалност "Българска и английска филология". В екип "Спорт" на "Марица" е от март 1999 г.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Какво е най-важното, което новото правителство трябва да свърши в следващите месеци?