Следвайте ни

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

viber icon

ТЕНИС
12:00 часа Турнир за жени в Нанчан (F+)
13:00 часа Турнир за жени в Москва (Sport+ HD)
22:00 часа Турнир за мъже в Атланта (MAX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:55 часа (Снукър) Рига Мастърс (Евроспорт 2)
13:00 часа (Колоездене) Тур дьо Франс (Евроспорт 1)
13:00 часа (Формула 1) Гран При на Унгария, трета тренировка (Диема Спорт 2)
14:00 часа (Голф) Порше Юропиън Тур (MAX Sport 2)
16:00 часа (Формула 1) Гран При на Унгария, квалификация (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Автомобилизъм) Ендурънс серии на Спа (Евроспорт 2)
18:45 часа (Колоездене) Лондон – Съри Класик (Евроспорт 2)
20:00 часа (Бокс) Професионална гала вечер в Лондон (Диема Спорт 2)
21:00 часа (Дартс) Световен Мачплей (Нова Спорт)
21:00 часа (Снукър) Рига Мастърс (Евроспорт 2)
23:00 часа (Автомобилизъм) Ендурънс серии на Спа (Евроспорт 1)

БГ ФУТБОЛ
18:30 часа (Първа лига) Септември – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
20:45 часа (Първа лига) Берое – Лудогорец (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:00 часа (Япония, Джей Лига) Висел Кобе – Кашива Рейсол (Sportdigital TV / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia)
14:45 часа (Интернешънъл Чемпиънс Къп) Арсенал – ПСЖ (Ринг, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport BiH, beIN LaLiga HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 3 HD, eir Sport 2 / HD, Fox Sports 4 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), Premier Sports 1 (uk) / HD, Sky Sport Serie A / HD, Sport 1 (Germany) / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV2 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb), Tivibu Spor 3 HD, TV3 Sport (den) / HD, TVP Sport / HD (Poland), Viasat Sport Premium / HD, ViaSport 1 HD (norge)
14:35 часа (Китай, Суперлига) Дзиансу Сунин – Шандонг Лунен (Arena Sport 1 / HD (svk), beIN Sports España HD, Sky Sports Football UK / HD)
14:35 часа (Китай, Суперлига) Хъбей – Гуангджоу R&F (Sport 2 Israel / HD)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Лориен – Льо Авър (beIN Sports France 1 HD)
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Урал – Анжи (Nash Futbol / HD)
17:00 часа (Шотландия, Купа на Лигата) Клайд – Мъдъруел (BT Sport 2 / HD)
17:00 часа (Дания, Суперлига) Мидтиланд – Есберг (TV3 Sport (den) / HD)
17:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Остерсунд – Елфсборг (C More Sport HD (sweden)
17:00 часа (Швеция, Алсвенскан) ИФК Гьотеборг – Бромапойкарна (C More Live HD)
17:00 часа (Украйна, Висша лига) Олександрия – Зоря (Futbol 2 (ukraine) / HD)
18:00 часа (Австрия, Бундеслига) Щурм – Хартберг (Sky Sport 8 (germany) / HD, Sky Sport Austria / HD [SC])
18:00 часа (Австрия, Бундеслига) Алтах – Матерсбург (Sky Sport 9 (germany) / HD, Sky Sport Austria / HD [SC])
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Дунарея – ЧФР Клуж (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look TV (romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
18:45 часа (Полша, Екстракласа) ЛКС Лодз – Катовице (Polsat Sport / HD)
19:00 часа (Белгийско първенство) Кортрайк – Андерлехт (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (serbia), Foot+ HD, S Sport / HD (turkey), Sport 2 Israel / HD, TV3 MAX (denmark) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
19:00 часа (контрола) Евертън – Рен (Arena Sport 4 HD (cro), Arena Sport 5 (serbia), Sport TV5 (portugal), TV2 Sport Premium HD, Viasat Sport Baltic)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Заглембе (Любин) – Заглембе (Сосно) (Canal+ Sport HD (poland), nSport+ / HD)
19:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Далкурд – Сириус (C More Sport HD (sweden)
19:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Малмьо – Норкьопинг (C More Fotboll HD)
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Спартак (Москва) – Оренбург (MAX Sport 1, MATCH! TV / HD, Nash Futbol / HD)
19:30 часа (Украйна, Висша лига) Лвов – Динамо (Киев) (Futbol 2 (ukraine) / HD)
20:00 часа (контрола) ПСВ Айндховен – Валенсия (Fox Sports 1 HD (ned), GOL (España)
20:00 часа (контрола) Лион – Волфсбург (Canal+ France / HD, Fox Sports 4 HD (ned), QazSport / HD, SportKlub 2 (slovenia), SportKlub HD (balkins)
20:00 часа (Швейцария, Суперлига) Грасхопър – Цюрих (SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia)
20:05 часа (Интернешънъл Чемпиънс Къп) Бенфика – Ювентус (Ринг, Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), beIN LaLiga HD, beIN Sports France 1 HD, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports MENA 4 HD, eir Sport 1, FreeSports UK / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 2 HD (hellas), Sky Sport Serie A / HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV2 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb), Tivibu Spor 2 HD, TV3 Sport (den) / HD, TV3 Sport HD (sweden), TVP Sport / HD (Poland), ViaSport 3 HD (norge)
20:30 часа (Унгарско първенство) Дебрецен – Мезьокьовешд (M4 Sport / HD (Hungary)
21:00 часа (Суперкупа на Израел) Апоел Беер Шева – Апоел Хайфа (5 SPORT / HD (israel), Sport 1 Israel / HD)
21:00 часа (Румъния, Лига 1) Поли (Яш) – Астра (Гюргево) (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look Plus (romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
21:05 часа (Интернешънъл Чемпиънс Къп) Челси – Интер (Ринг, Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (serbia), beIN LaLiga MAX 1 HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 3 HD, eir Sport 2 / HD, Fox Sports 5 (ned), MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), Premier Sports 1 (uk) / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Setanta Sports Georgia, Sky Sport 252 IT / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 3 HD (alb), Tivibu Spor 3 HD, TV3 MAX (denmark) / HD, TVP Sport / HD (Poland), Viasat Sport Premium / HD, ViaSport 1 HD (norge))
21:30 часа (Белгийско първенство) Корона (Киелце) – Легия (Варшава) (Canal+ Sport HD (poland)
21:30 часа (Русия, Премиер лига) Ростов – Ахмат (Nash Futbol / HD)
21:30 часа (контрола) Спортинг (Лисабон) – Марсилия (Sport TV5 (portugal)
22:00 часа (Бразилия, Серия „А“) Сеара – Флуминензе (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sport BiH, beIN Sports España HD, beIN Sports Turkey 1 HD, PFC International, Sport 4 Israel / HD)
22:00 часа (контрола) Порто – Нюкасъл (Sport TV África / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
00:05 часа (Интернешънъл Чемпиънс Къп) Манчестър Юнайтед – Ливърпул (Ринг, Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), beIN LaLiga HD, beIN Sports France 1 HD, beIN Sports MENA 4 HD, Fox Sports 4 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, LFC TV / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, MUTV / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), Setanta Sports Eurasia / HD, Setanta Sports Georgia, Sky Sport Serie A / HD, Sport 1 (Germany) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (slovenia), SuperSport 2 HD (alb), Tivibu Spor 2 HD, TV2 Sport Premium HD, TV3 MAX (denmark) / HD, TVP Sport / HD (Poland), Viasat Sport Premium / HD)

Юлиян Ангелов

Юлиян Ангелов

Журналист - екип "Спорт"

Юлиян Ангелов от юни 1992 година работи в спортния екип на вестник "Марица". Към момента и за Спорт в marica.bg.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Какво ще се случи в България след изборите на 11 юли?