64

Спорт по телевизиите днес, 14 януари

ФУТБОЛ
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Лацио – Лече (Ринг)
13:30 часа (Купа на Азия) Япония – Виетнам (Диема Спорт 3)
14:00 часа (Англия, Чемпиъншип) КПР – Уотфорд (Нова Спорт)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Лориен (Диема Спорт)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алмерия – Жирона (MAX Sport 4)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) Го Ахед Игълс – Аякс (MAX Sport 2)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Евертън – Астън Вила (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Каляри – Болоня (Ринг)
16:00 часа (Франция, Лига 1) Брест – Монпелие (Диема Спорт)
16:00 часа (Купа на Африка) Нигерия – Екваториална Гвинея (MAX Sport 1)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Бохум – Вердер (Диема Спорт 3)
16:30 часа (Купа на Азия) ОАЕ – Хонконг (Нова Спорт)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Кадис – Валенсия (MAX Sport 4)
18:05 часа (Франция, Лига 1) Льо Авър – Лион (Диема Спорт)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Щутгарт (Диема Спорт 3)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Тотнъм (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Удинезе (MAX Sport 3)
19:30 часа (Купа на Африка) Египет – Мозамбик (MAX Sport 1)
19:30 часа (Купа на Азия) Иран – Палестина (Нова Спорт)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Бенфика – Рио Аве (Ринг)
20:30 часа (Гърция, Суперлига) ПАОК – ПАС Янина (Диема Спорт 3)
21:00 часа (Суперкупа на Испания) Реал (Мадрид) – Барселона (bTV Action)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Рома (MAX Sport 3)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Ланс – ПСЖ (Диема Спорт)
22:00 часа (Купа на Африка) Гана – Кабо Верде (MAX Sport 1)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Порто – Брага (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
13:00 часа (НБЛ) Ямбол – Черноморец (MAX Sport 2)
13:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Мурсия – Реал (Мадрид) (Диема Спорт 2)
22:30 часа (НБА) Денвър Нъгетс – Индиана Пейсърс (Диема Спорт 2)
На 15 януари (понеделник)
02:00 часа (НБА) Милоуки Бъкс – Сакраменто Кингс (Диема Спорт 3) 

ВОЛЕЙБОЛ
18:45 часа (Италия, Серия „А1“) Монца – Модена (MAX Sport 2)

ТЕНИС
06:00 часа Australian Open (Евроспорт 1, Евроспорт 2)
10:00 часа Australian Open (Евроспорт 1, Евроспорт 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
11:05 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венген (БНТ 3, Евроспорт 2)
12:00 часа (Алпийски ски) Световна купа в Цаухензее (Евроспорт 2)
13:30 часа (Биатлон) Световна купа в Руполдинг (Евроспорт 2)
14:05 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венген (БНТ 3, Евроспорт 2)
15:15 часа (Северна комбинация) Световна купа в Оберстдорф (Евроспорт 2)
15:45 часа (Биатлон) Световна купа в Руполдинг (Евроспорт 2)
16:45 часа (Ски-скокове) Световна купа във Висла (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:30 часа (Голф) Dubai Invitational (MAX Sport 3)
15:30 часа (Снукър) Лондон Мастърс (Евроспорт 1)
20:00 часа (НФЛ) Бъфало Билс – Питсбърг Стийлърс (MAX Sport 2)
20:45 часа (Снукър) Лондон Мастърс (Евроспорт 1)
23:00 часа (Голф) PGA тур, Открито първенство на Хавай (Евроспорт 2)
23:20 часа (НФЛ) Далас Каубойс – Грий Бей Пекърс (MAX Sport 2)

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Допринася ли Гребната за добро качество на живот и активен отдих в Пловдив?