Следвайте ни

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

viber icon

БГ ФУТБОЛ
19:30 часа (Купа на България) Славия – Левски (Нова Спорт)

ФУТБОЛ
13:00 часа (Шампионска лига на Азия) Кашима Антлърс – Шанхай СИПГ (beIN Sports MENA 2 HD)
14:00 часа (Шампионска лига на Азия) Улсан Хоранг-И – Сувон Блууингс (beIN Sports MENA 1 HD)
14:30 часа (Купа на АФК) Серес ла Сале – Янгон Юнайтед (beIN Sports MENA 6 HD)
17:00 часа (Купа на Румъния) Ботошани – Крайова (Digi Sport 1 (rom) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Telekom Sport RO 5)
19:00 часа (Купа на Русия) Авангард (Курск) – Тосно (MATCH! Planeta, MATCH! TV / HD)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Легия (Варшава) – Висла (Плоцк) (Canal+ Sport HD (Poland)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Гурник (Забже) – Корона (Киелце) (nSport+ / HD)
19:30 часа (Купа на Украйна) Динамо (Киев) – Шахтьор (Донецк) (beIN Sports MENA 5 HD, Fox Sports 2 HD (Nederland), Futbol 1 (Ukraine) / HD, Kanal Ukraine / HD, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 )Serbia) / HD)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) АДО Ден Хааг – Витес (Мтел Спорт 2, Fox Sports 1 HD (Nederland)
20:45 часа (Купа на Израел) Апоел (Хайфа) – Бейтар (5 SPORT / HD (Israel)
21:00 часа (Швейцария, Суперлига) Грасхопър – Сион (RSI La 2 HD (Svizzera), RTS Deux HD (Suisse), SRF Zwei HD (Schweiz)
21:00 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Виляреал (Sport+ HD, beIN LaLiga HD, beIN MAX 1 HD (Turkey), beIN Sports France 1 HD, beIN Sports MENA 17 HD, beIN Sports MENA 7 HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 1 HD (Poland), Futbol 2 (Ukraine) / HD, Idman TV, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport (Israel) / HD, Sky SportsMIX / HD, Sport 1 (Hungary) / HD, Sport TV1 (Portugal) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), Telekom Sport RO 2 / HD, Telekom Sport RO 6, TV3 MAX (Denmark) / HD, Viasat Ultra HD (4K), ViaSport 1 HD (Norge), Ziggo Sport Voetbal)
21:00 часа (Купа на Унгария) Балмажуйварош – Уйпещ (M4 Sport / HD)
21:30 часа (Купа на Австрия) Щурм (Грац) – Ред Бул Залцбург (ORF Eins / HD)
21:30 часа (Полша, Екстракласа) Лех (Познан) – Ягелония (Canal+ Sport HD (Poland)
21:30 часа (Полша, Екстракласа) Висла (Краков) – Заглембе (Любин) (EuroSport 1 Polska / HD)
21:45 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Арсенал (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, Cosmote Sport 3 HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Movistar Futbol / HD, Sport TV4 (Portugal) / HD, SuperSport 8 za)
21:45 часа (Англия, Висша лига) Челси – Хъдърсфилд (Диема Спорт, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, Canal 9 (Denmark) / HD, Canal+ Sport 2 HD (Poland), Multifutbol 1, S Sport / HD (Turkey), SFR Sport 1 HD (France), Sport 1 Israel / HD, Sport TV5 (Portugal), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport Premium 2 HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD)
21:45 часа (Шотландия, Висша лига) Хартс – Хибърниън (beIN Sports MENA 13 HD, BT Sport 1 / HD, Foot+ HD, Sport 1+ (Germany), Tivibu Spor 3 HD)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Хееренвеен – Утрехт (Мтел Спорт 2, Fox Sports 1 HD (Nederlands)
22:00 часа (Купа на Италия) Ювентус – Милан (Abu Dhabi Sports 3 HD, Abu Dhabi Sports 6 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, EuroSport 1 France HD, MATCH! Planeta, MATCH! TV/HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), Polsat Sport / HD, RAI 1 / HD, Sky Sports Football / HD, Sport 4 Israel / HD, SportKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (lovenia), Tivibu Spor 2 HD, TV3 Sport (den) / HD, Viasat Football Sweden / HD, ViaSport+ HD (Norge), Ziggo Sport Select HD)
22:00 часа (Англия, Висша лига) Тотнъм – Нюкасъл (Нова Спорт, 6’Eren (den) / HD, beIN MAX 2 HD (Turkey), beIN Sports MENA 1 HD, Digi Sport 2 HD (svk), MATCH! Futbol 1 / HD, Movistar Futbol / HD, SuperSport 4 za / HD)
22:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Брайтън (beIN Sports MENA 6 HD, beiN Sports Turkey 1 HD, Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Movistar Futbol / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV3 (Portugal) / HD, SuperSport 5 za / HD)
22:30 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Реал (Мадрид) (F+, Sport+ HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 2 HD (Poland), EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 2 (Ukraine) / HD, Idman TV, MATCH! Futbol 3 / HD, Movistar Partidazo / HD, ONE Sport (Israel) / HD, Sky Sports MIX / HD, Sport 2 (Hungary) / HD, Sport TV2 (Portugal) / HD, SportKlub 2 (Slovenia), SportKlub HD (Balkins), Telekom Sport RO 1 / HD, Telekom Sport RO 5, Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 2 HD (Norge), Ziggo Sport Voetbal)

БАСКЕТБОЛ
16:30 часа (НБЛ) Левски Лукойл – Рилски спортист (БНТ Свят, БНТ HD)

ТЕНИС
13:00 часа Турнир за мъже в Мадрид (Мтел Спорт 1)
13:00 часа Турнир за жени в Мадрид (F+, Sport+ HD)
15:00 часа Турнир за мъже в Мадрид (Мтел Спорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
14:15 часа (Колоездене) Джиро д’Италия (Евроспорт 1)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
17:15 часа (Световно първенство) Германия – Южна Корея (C More Sport 2 (Finland), MATCH! Arena / HD, Sport 1 (Germany) / HD, Sport 1+ HD (Germany), TV10 (Sweden), TV2 Sport HD (Denmark)
17:15 часа (Световно първенство) Швейцария – Беларус (C More Sport 1 HD (Finland), Dvojka (RTV 2) / HD, MATCH! Igra / HD, RSI La 2 HD (Svizzera), RTS Deux HD (Suisse), SRF Zwei HD (Schweiz)
21:15 часа (Световно първенство) Финландия – Дания (C More Sport 1 HD (Finland), CT Sport / HD, MATCH! Igra / HD, MTV 3 (Finland) / HD, Sport 1 (Germany) / HD, TV10 (Sweden), TV2 Sport HD (Denmark), TVP Sport / HD (Poland)
21:15 часа (Световно първенство) Швеция – Австрия (C More Sport 2 (Finland), Dvojka (RTV 2) / HD, FreeSports UK, MATCH! Arena / HD, ORF Sport+ / HD, TV3 (Sweden) / HD)

Дончо Донев

Дончо Донев

Журналист - екип "Спорт"

Дончо Донев е завършил Английската гимназия в Пловдив, а след това ПУ Паисий Хилендарски специалност "Българска и английска филология". В екип "Спорт" на "Марица" е от март 1999 г.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Какво ще се случи в България след изборите на 11 юли?