Спартак вкара 12 на нивата в Радиново

Спартак постигна 4- та поредна победа. Този път гладиаторите победиха с двуцифреното 12:0 отбора на Радиново на много тежък терен и под непрестанен дъжд.

Головата серия започна в 3' с гол на Митко Илиев. От 15' до 33' Любо Цеков наниза 4 бързи гола. Между тях се разписа и Петко Фанев.

Така до почивката резултата набъбна до 6:0.

През втората част играчите на Стефан Учиков не спряха да бележат. Само за 3 минути Петко Фанев и Мартин Симеонов покачиха до 8:0.

В 61' капитанът Христо Доков се разписа за 9:0, а Андон Андонов вкара десетия гол в мачча.

Кирил Нушев и отново Андон Андонов оформиха тоталния разгром от 12:0.

Така след 4 изиграни кръга Спартак е едноличен лидер в Б областна група- Запад с пълен актив от 12 точки и голова разлика 25:0.

На 7 октомври от 16:00 часа на стадион "Тодор Диев" Спартак приема Вихър 2006 Граф Игнатиево.

Съставът на Спартак: Константин Велков, Атанас Бучов, Николай Христозов, Михаил Пърчев, Рангел Костурски, Веселин Тонев, Христос Доков, Петко Фанев, Денис Хасан, Митко Илиев, Любо Цеков (Кристиан Кодуков, Мартин Симеонов, Кирил Нушев, Андон Андонов)