Седем златни медала завоюва СК Импулс

Общо седем златни медала спечелиха състезателите на Спортен клуб „Импулс“(Пазарджик)  на две големи първенства по спортни танци в София и Сливен.

Пазарджиклии взеха участие с 4 танцови двойки.

Иво Тодоров/Виктория Александрова заеха 1 място в категорията ЮМВ, латиноамерикански танци – Държавно първенство 1 ранг. Те са и първенци в клас 13В латиноамерикански и стандартни танци.

Георги Перничев/Пламена Николова станаха шампиони на България в клас 18В(латиноамерикански танци)

Васил Траянов/Дарина Карталова са първенци в лично отборно първенство в клас 13Е и втори по възраст и клас в клас 13Е.

Двойката Николай Цанев/Елеонора Спасова спечелиха надпреварата на Държавното лично отборно първенство в клас 11Е.